Wojewódzkiemu opadła szczęka "mam 56 lat i czegoś takiego nie widziałem". Chyba nigdy nie widział w akcji Martyniuka

Wojewódzkiemu opadła szczęka "mam 56 lat i czegoś takiego nie widziałem". Chyba nigdy nie widział w akcji Martyniuka Źródło: Instagram/Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wybrał się na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Dziennikarz był zszokowany tym, jak ogromną publiczność zgromadziło to wydarzenie, ale chyba nigdy nie widział, jak to wygląda na koncertach Zenka Martyniuka.

Kuba Wojewódzki zasiadł na publiczności jednego z głośnych wydarzeń ostatniej soboty. 28 września na stadionie Narodowym wystąpili ulubieńcy młodego pokolenia - raper Taco Hemingway oraz Dawid Podsiadło. Bilety na ten koncert rozeszły się w mgnieniu oka, a artyści zgromadzili na widowni 50 tysięcy osób. Dziennikarz był w szoku gdy zobaczył, że Narodowy pęka w szwach. Jednak taka publiczność na koncertach Zenka Martyniuka i największych gwiazd disco polo to codzienność.

Kuba Wojewódzki nie przepada za disco polo? 

Kuba Wojewódzki był jurorem słynnych programów muzycznych takich jak "Idol" czy "X-Factor". To właśnie od sędziowania w talent show jego kariera nabrała tempa. Zawsze był kojarzony jako surowy i wymagający juror. Wojewódzki jest raczej wymagającym słuchaczem i lubuje się w ambitnych gatunkach muzycznych. Może też z tego względu raczej nie zobaczymy go na koncertach muzyki disco polo, która charakteryzuje się prostym tekstem i chwytliwą melodią. 

Zapewne nie dane było uczestniczyć Wojewódzkiemu w jednym z największych muzycznych wydarzeń tego roku - Roztańczony PGE Narodowy. Główną gwiazdą koncertu był oczywiście Zenon Martyniuk, niekwestionowany król disco polo. Publiczność śpiewała razem z wokalistą zespołu Akcent wszystkie jego piosenki od pierwszego do ostatniego dźwięku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koncerty Zenka Martyniuka zawsze gromadzą ogromną rzeszę jego fanów. Kilkadziesiąt tysięcy osób podczas występów wokalisty disco polo, to codzienność. Nikt nie może zaprzeczyć, że postać Zenka Martyniuka jest absolutnie fenomenalna. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a jego piosenki mają miliony wyświetleń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Widocznie Kuba Wojewódzki jeszcze nigdy nie bawił się na koncercie lidera zespołu Akcent. Wtedy na pewno przecierałby oczy ze zdziwienia, że prosta i chwytliwa muzyka może przyciągnąć do siebie dziesiątki tysięcy ludzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News