Fani Wojewódzkiego oburzeni na jego najnowszą reklamę. "Rozmieniasz się na drobne"

Fani Wojewódzkiego oburzeni na jego najnowszą reklamę. "Rozmieniasz się na drobne"

Kuba Wojewódzki przez wiele osób postrzegany jest jako legendarna postać show-biznesu, która w świecie celebrytów obraca się niemal od zawsze. Z pewnością jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce, ostatnio jednak swoim zachowaniem oburzył nawet własnych fanów. Ta reklama była już zdecydowaną przesadą. 

Kuba Wojewódzki nie bez przyczyny sam siebie nazywa królem telewizji TVN. Od lat związany jest z tą stacją, a jego autorski program stanowi wizytówkę stacji. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory tysiące Polaków, a wszystko dzięki charyzmatycznemu prowadzącemu zapraszającemu na swoją kanapę najbardziej rozpoznawalne nazwiska ze świata polskiej muzyki, publicystyki, show-biznesu, a nawet polityki. Miliony fanów celebryty przyzwyczaiły się już, że jest on chodzącą reklamą dla dziesiątek firm i produktów. Jego media społecznościowe pękają w szwach od lokowania produktów, ostatnia reklama jednak naprawdę oburzyła fanów. Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki posunął się już za daleko.

Kuba Wojewódzki oburzył swoich fanów

Ciężko oprzeć się wrażeniu, że Kuba Wojewódzki coraz bardziej przypomina chodzący baner reklamowy. Za promowanie produktów płaci mu już tyle firm, że jego profile w mediach społecznościowych wyglądają jak prawdziwa tablica ogłoszeń. Dzięki swojej potężnej rozpoznawalności dziesiątki firm są skłonne płacić mu gigantyczne pieniądze za promocję swoich produktów, ostatni wpis jednak był na tyle nachalny, że przelał czarę goryczy nawet u najwierniejszych fanów. Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie, na którym nawet nie próbuje ukryć, że właśnie reklamuje lody. Internauci w komentarzach nie zostawili na nim za to nachalne zachowanie suchej nitki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpis zasypała lawina negatywnych komentarzy

Każde zdjęcie na Instagramie celebryty natychmiast zalewane jest falą komentarzy i reakcji zachwyconych faktów, to jednak zdobyło rozgłos, z którego Kuba Wojewódzki z pewnością nie jest zadowolony. - Mam wrażenie, że ktoś tu rozmienia się na drobne.... Ile było firm od listopada na tym profilu? Z 10? Wiadomo, każdy chce zarabiać. Ale Panie Jakubie, niech będą to sensowne produkty, z którymi się Pan utożsamia. Lody to trochę strzał... no może nie w stopę, ale blisko - krytykuje ostro fan. - Kuba błagam, zmień agencje albo podejście, albo sam nie wiem co... Uwielbiam cię i cenię ogromnie jako człowieka, ale komercja w tym przypadku przeradza się w farsę i karykaturę - apeluje kolejny. - Coraz niższy poziom... Reklama za reklamą. Teraz lody, kiedy przyjdzie czas na pasztet? - drwi internauta. kuba wojewódzki pikio.pl Fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Janowski pęka z dumy. Jego piękna córka wkracza w dorosłość
  2. Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Majdan zagra w „Barwach szczęścia”. Nie uwierzysz, jaką dostał rolę!
  Następny artykuł