Kuba Wojewódzki szuka ludzi do pracy. Przyjmie nawet nauczycieli

Kuba Wojewódzki szuka ludzi do pracy. Przyjmie nawet nauczycieli Źródło: Instagram - Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki niespodziewanie postanowił ogłosić, że szuka osób, które są zainteresowane podjęciem pracy. Gwiazdor telewizji TVN postanowił odnieść się także do strajku nauczycieli, który od kilkunastu dni paraliżuje działanie oświaty. Nie zabrakło zabawnego komentarza ze strony prezentera.

Kuba Wojewódzki nie boi się poruszać tematów ważnych dla społeczeństwa, także tych, które wywołują wiele kontrowersji i dyskusji. Tym razem jednak wydawało się, że do niczego takiego nie dojdzie, bo znany prezenter nieoczekiwanie postanowił poruszyć temat pracy. Prowadzący talk-show w stacji TVN zamieścił w internecie ofertę współpracy kierowaną do osób zajmujących się gastronomią.

Gwiazdor telewizji nie byłby jednak sobą, gdyby nie zdecydował się na kilka słów dotyczących sytuacji panującej w naszym kraju. Chodzi o strajk nauczycieli, który jest problemem dla milionów ludzi w Polsce. Kuba Wojewódzki odniósł się do sytuacji w bardzo błyskotliwy sposób, zdobywając poparcie internautów. Nie kryli oni, że zgadzają się ze słowami celebryty.

Kuba Wojewódzki szuka ludzi do pracy

Popularny prowadzący postanowił zamieścić na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające wypoczynek na jednej z plaż. Widzimy na nim samego gwiazdora, który odpoczywa pod palmami i cieszy się chwilą przerwy od nagrywania kolejnych odcinków swojego talk-show. Nie jest to pierwszy raz, gdy decyduje się on na dodanie zdjęcia z urlopu.

Zainteresowanie wzbudził jednak opis fotografii. Okazało się, że Wojewódzki ma swoim obserwującym do przekazania bardzo ważną wiadomość, która może zainteresować wiele osób. Mężczyzna podzielił się z internautami ofertą pracy, która wydaje się bardzo atrakcyjna. Pojawiła się lista pracowników mogących liczyć na zatrudnienie.

- Uwaga! Szukamy ludzi do restauracji Niewinni Czarodzieje - General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner. Aplikacje proszę wysyłać na adres filip.lesiak@lokalnafarma.pl. W tytule maila proszę o nazwę stanowiska. Wesołych Świąt! - pisze w swoim wpisie Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki zainteresowany zatrudnieniem pracowników

Pojawiło się bardzo wiele komentarzy od osób, które są zainteresowane objęciem nowej posady. Okazuje się, że oferta okazała się bardzo atrakcyjna dla internautów, a część z nich zdecydowała się wyrazić swoje zainteresowanie wobec słów znanego dziennikarza. Nie zabrakło jednak także zabawnych nawiązań do obecnej sytuacji w naszym kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ludzie mówią, że nauczyciele mają zmienić zawód i nie strajkować. Przyjmiesz nauczycielkę? - pyta jedna z obserwujących, odnosząc się do strajku nauczycieli w Polsce. Wojewódzki niespodziewanie zdecydował się odpowiedzieć na ten komentarz.

- Ale tylko jeżeli jesteś gotowa pracować dla idei! - pisze prezenter, nawiązując w ten sam sposób do niedawnych słów jednego z polityków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Potworny wypadek. Dwuletni chłopiec zabity przez śmieciarkę
  4. Mąż Dody sowicie zrugał ją na oczach tysięcy internautów. „Wariactwa można dostać"
  5. Gwiazdy Polsatu popłakały się na wizji! Fani Wodeckiego zachwyceni
  6. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News