Kuba Wojewódzki od lat żyje w świetle reflektorów. Plotki na jego temat obiegają więc media niezwykle często. Gwiazdor zdecydował się ostatecznie skomentować jedną z nich. Pogłoska dotyczy bowiem jego rzekomego homoseksualizmu.

Celebryta związany od lat ze stacją TVN posądzany był o liczne, niezwykle kontrowersyjne romanse. Niektórzy twierdzili jednak, iż są one jedynie przykrywką, gdyż sam Wojewódzki jest gejem. Szepty podsycały wyczyny Kuby Wojewódzkiego, który na antenie całował się z gośćmi tej samej płci i rzucał w ich stronę dwuznaczne żarty.

Kuba Wojewódzki homoseksualistą?

Jako że podobne plotki zdobywały coraz większą popularność, skomentował je ich bohater. Stało się to w jednym z odcinków jego show.

– Wbrew różnym pogłoskom, niestety, jestem heteroseksualny. Mam narzeczoną, z którą planuję rodzinę – powiedział niezwykle szczerze Wojewódzki.

Reakcja widzów show celebryty

Jego wyznanie sprawiło, że pogłoski chwilowo ucichły. Fani wydają się bowiem naprawdę wierzyć w trwałość związku dziennikarza z Renatą Kaczoruk, którą do niedawna mogliśmy oglądać w „Tańcu z Gwiazdami” stacji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Milionerzy: Producenci robią co mogą by to ukryć. Urbański skrywa sekret
  2. Strasburger publicznie poniżył o 38 lat młodszą kochankę. Zalała się łzami
  3. Mamy nagranie z aresztowania Rafalali! Co tam się stało? (VIDEO)

Myślisz, że Kuba Wojewódzki jest gejem?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Pobrali się i zaskoczyli wszystkich! Sekretne śluby gwiazd [ZDJĘCIA]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]

Zobacz również