Kuba Wojewódzki zdradził, na co wydał pieniądze z reklam. Niewyobrażalne bogactwo

Kuba Wojewódzki zdradził, na co wydał pieniądze z reklam. Niewyobrażalne bogactwo Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, który przez wielu uznawany jest za swoistego "Króla TVN". Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że wraz z tym przydomkiem w parze idą iście królewskie warunki życia. Niedawno prezenter zaprezentował to, co kupił za udział w wielkiej kampanii reklamowej.

Kuba Wojewódzki jest twarzą TVN-u. Stacja dała mu olbrzymią popularność i sławę, z których gwiazda korzysta jak tylko może. W 2011 przyjął między innymi propozycję wystąpienia w reklamach "Playa", które obecnie najbardziej kojarzone są z osobą Barbary Kurdej-Szatan.

Fani zastanawiali się, ile kosztuje zatrudnienie "Króla TVN" w reklamie. Dokładnej kwoty nie zna nikt, ale z pewnością musiała być ona olbrzymia. W końcu Wojewódzki za wystąpienie w reklamach Playa zakupił sobie  "cacko" warte pół miliona złotych.

Kuba Wojewódzki za udział w reklamie Playa kupił sobie auto warte fortunę

Na swoim koncie instagramowym (gdzie obecnie obserwuje go ponad milion osób) Kuba Wojewódzki pochwalił się nabytkiem, które, jak sam twierdzi, kupił za udział w reklamie Play. Fotografia wywołała spore poruszenie, bowiem gwiazda siedzi sobie wygodnie w czerwonym Ferrari 599 Fiorano, które w wersji z roku 2010 możemy kupić za kwotę oscylującą pomiędzy 500-600 tys. złotych (a przynajmniej takie oferty znaleźć możemy dzisiaj w popularnym serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi).

Gdzieniegdzie w mediach możemy znaleźć informację, że za reklamy Play w 2011 roku (bo właśnie wtedy Wojewódzki kupił sobie wspomniane auto) prezenter otrzymał około 2,5 mln złotych. Za tę kwotę "Król TVN" mógłby więc sprawić sobie coś o wiele bardziej szalonego, choć oczywiście czerwone Ferrari za 1/5 gaży i tak robi ogromne wrażenie - co widać po komentarzach na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Wow, ale cacko! Ciekawe jaki dźwięk wydaje silnik - czytamy komentarz fana.

 - Kurde, Ty dostajesz za kontrakt z Playem kasę na Ferrari, a ja za kontrakt z nimi muszę płacić... co robię źle? - śmieje się użytkownik Instagrama.

 - Ja za pierwszy kontakt z Playem dostałem tylko darmowe minuty... - czytamy kolejny wpis rozbawionego własnym żartem mężczyzny.

 - Klapki i Ferrari... Ciekawe połączenie! - uważa fan.

Fot. Instagram/KubaWojewódzki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News