Kuba Wojewódzki masowo traci widzów. Ostatni odcinek obnażył wszystko

Kuba Wojewódzki masowo traci widzów. Ostatni odcinek obnażył wszystko Źródło: YouTube - TVN

Kuba Wojewódzki prowadzi swój talk-show już od wielu lat. W ostatnim czasie gwiazdor przeżywa trudny okres, bo jego program nie cieszy się już satysfakcjonującą oglądalnością. Ostatni odcinek brutalnie pokazał, jak obniżył się poziom produkcji. Internauci są bezlitośni.

Kuba Wojewódzki pracuje przy produkcji swojego programu od ponad 18 lat. Wówczas transmitowała go jeszcze telewizja Polsat, ale po pewnym czasie mężczyzna przeniósł się do stacji TVN, z którą jest od tamtego czasu kojarzony. Przez ten czas talk-show doczekał się grona fanów, a sam mężczyzna został uznany za króla popularnej stacji komercyjnej.

Okazuje się jednak, że sytuacja może być bardzo przewrotna, co pokazuje nam obecna oglądalność programu. Jeszcze niedawno cieszył się on wielką oglądalnością i przynosił stacji wielkie korzyści, jednak sytuacja odwróciła się i obecnie nie wygląda już tak dobrze. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy w formule nie powinny zajść jakieś zmiany, które uratują show przed ostatecznym spadkiem zainteresowania.

Kuba Wojewódzki traci widzów

W ostatnim odcinku show pojawił się Jakub Błaszczykowski. Jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy był głównym bohaterem historii o uratowaniu Wisły Kraków przed upadkiem, dlatego dziś jest jednym z najbardziej rozchwytywanych sportowców. Doczekaliśmy się wielu wywiadów z reprezentantem Polski, a po pewnym czasie po raz kolejny pojawił się on u Kuby Wojewódzkiego.

Gwiazdor TVN-u nie ukrywa, że nie zna się na piłce nożnej, jednak postanowił kilka razy odnieść się do wątków dotyczących ratowania klubu z Krakowa. Kuba Wojewódzki był przekonany, że jego żarty z całej sytuacji są wyjątkowo śmieszne, jednak nie udało mu się rozbawić Błaszczykowskiego. Piłkarz jest znany z tego, że nie otwiera się w rozmowach z dziennikarzami, więc można było spodziewać się takiej reakcji.

Mimo to wiele osób uważa, że jeszcze kilka lat temu Wojewódzki bez problemu potrafiłby zmusić nawet największego introwertyka do dłuższej wypowiedzi, dziś jednak jego forma jest znacznie słabsza. Mężczyzna jest coraz starszy, a nadal próbuje kreować swój wizerunek wiecznego 20-latka, podchodzącego do wszystkiego z wielkim dystansem.

Kuba Wojewódzki ze znacznym spadkiem oglądalności

Wydaje się, że zdanie to podzielają także widzowie. Wskazuje na to spadająca oglądalność programu. Jeszcze w zeszłym roku zbierał on przed telewizorami znacznie większą widownię niż obecnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie program ogląda średnio 911 tysięcy osób, czyli o niemal pół miliona mniej niż jeszcze w zeszłym roku. Nikt w stacji nie spodziewał się takiego spadku widowni, która do tej pory uwielbiała słuchać żartów znanego dziennikarza podczas jego rozmów z gwiazdami. Niektórzy uważają wręcz, że to może być początek końca Kuby w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

źródło: Plotek

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News