Kuba Wojewódzki upokorzony przez żonę kumpla. Chodzi o jego książkę

Kuba Wojewódzki upokorzony przez żonę kumpla. Chodzi o jego książkę Źródło: yt/Browar Namysłów TV

Kuba Wojewódzki po publikacji swojej autobiografii musi się liczyć z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Okazuje się, że premiera jego książki spotkała się z licznymi głosami krytyki, a doniesienia o kulisach jego relacji z polskim show biznesem wskazują, że te uległy diametralnej przemianie. Teraz głos zabrała żona Michała Figurskiego.

Kuba Wojewódzki wie, że im więcej tym lepiej. Swoją biografię zadedykował tym, którzy chcieli poznać kulisy polskiego show biznesu. Okazuje się, że dziennikarz chciałby, aby jego audytorium na bieżąco śledziło kontrowersje wokół tytułu. W sprawie postanowiła zabrać głos Odeta Moro, która upokorzyła w swoisty sposób byłego przyjaciela byłego męża.

Odeta Moro o swoim związku i głośnej autobiografii. Czy Kuba Wojewódzki odniesie się do jej słów?

Michał i Kuba przez wiele lat przyjaźnili się. Współpraca w radio miała sprawić, że panowie zbliżyli się. Jednak pozory wokół ich znajomości okazały się nieprawdziwe. W swojej książce Wojewódzki mocno skrytykował swojego exprzyjaciela. - Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie - napisał w swojej książce Kuba. Michał Figurski do słów się odniósł i w Internecie postanowił odpowiedzieć na zarzuty gwiazdora TVN. - Dzisiaj piszesz o moim życiowym upadku, ale nic nie udowadnia niesłuszności tej tezy bardziej, niż głośny wku*w zorientowany na ludzi u boku, u których i dzięki którym dziś swoje sukcesy osiągam w życiu osobistym i zawodowym - miał zauważyć Figurski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Figurskiego o Wojewódzkim

Na jednej z imprez branżowych dziennikarka postanowiła zapytać Odetę Moro, jak dzisiaj się układają jej relacje z byłym mężem. - Moje kontakty się nie zmieniają, od lat są takie same. Jest ojcem mojego dziecka, mojej córki i tyle - opowiedziała o relacji z Figurskim. Później zapytano kobietę, co myśli o premierze książki Wojewódzkiego. - Są takie książki, które warto czytać, takie, które trafiają do mnie. Ta do mnie nie trafiła, natomiast mogę polecić parę innych pozycji, zupełnie innych. Fragment o Michale widziałam, ale to są rzeczy między kiedyś kumplami. Nie moja sprawa w ogóle - odpowiedziała w rozmowie z dziennikarką. Mocny komentarz wskazuje, że premiera autobiografii Wojewódzkiego nie była dla niej żadnym szczególnym wydarzeniem. Tym samym w dość oczywisty sposób upokorzyła gwiazdora TVN.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Anna Lewandowska i cellulit? Gwiazda właśnie ZSZOKOWAŁA wszystkich na plaży
  4. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  5. Gwiazda TVN złamała podstawową tradycję! Nie szczędziła na to pieniędzy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News