wojewódzki
Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki
Mikołaj Pilecki - 9 Grudnia 2018

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę! Nie uwierzycie, kim jest jego ukochana

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że w jego życiu było wiele kobiet. Do niedawna gwiazdor spotykał się ze znaną modelką Renatą Kaczoruk. Para rozstała się jednak, a spekulacje na temat następnej wybranki serca dziennikarza trwały do wczoraj.

Kuba Wojewódzki przez lata w show-biznesie został dokładnie prześwietlony przez media i fanów, co znacząco utrudnia zachowywanie prywatności. Przez ostatnie tygodnie jednak względnie udawało mu się, gdyż krążące o jego życiu uczuciowym plotki usiały zostać potwierdzone dopiero przez niego samego. "Król TVN" ma nową ukochaną, ale najpierw przyjrzyjmy się jego poprzedniej miłości Renacie Kaczoruk, pieszczotliwie zwanej przez niego "Renulką". Para była ze sobą przez pięć lat, a rozpad związku nastąpił wiosną tego roku. Pomimo rozstania oboje nadal spotykają się ze sobą na przyjacielskich warunkach. Dosyć często się odwiedzają i nie pałają do siebie wzajemną niechęcią.

Kuba Wojewódzki ma nową ukochaną

Przez kilka miesięcy odnośnie do nowego związku Wojewódzkiego krążyło wiele plotek. Jasne było jednak, że nie minie wiele czasu, zanim odnajdzie kolejną bratnią duszę. Media donosiły ostatnio, że poszukiwania zostały już zakończone i w swoich przewidywaniach nie pomyliły się. Kuba Wojewódzki spotyka się ze znaną stylistką Malwiną Wędzikowską, byłą żoną holendersko-polskiego producenta filmowego i telewizyjnego Rinke Rooyensa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
Zakochani pojawili się już wspólnie na jednej z branżowych imprez, czym potwierdzili jedynie krążące od dłuższego czasu plotki. Oboje widocznie rozpromienieni i szczęśliwi u swojego boku.

Wojewódzki chciałby zostać ojcem

W wydanej niedawno autobiografii Kuba Wojewódzki opowiedział o kulisach swoich związków i tego, czego szukają w nim kobiety. Wyznał także, iż nie wyobraża sobie, że życie zakończy bezpotomnie. Wojewódzki chciałby zostać ojcem, ale przez całe życie nie odnalazł kobiety, z którą pragnąłby założyć rodzinę. Czyżby Malwina Wędzikowska była tą kobietą? - Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka. Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki. Facet, który co jakiś czas rozstaje się z partnerkami, właściwie za każdym razem zaczyna swoje życie na nowo. Odkrywa, obrywa i przechodzi przez różne etapy. Historycznie, nie linearnie. Najpierw jest etap upadku Rzymu, potem jest okres Bachusowy, czyli absolutne pomieszanie zła z poplątaniem hedonizmu, następnie etap orgiastyczny, aż w końcu znowu etap romantyczny. Ja właśnie wchodzę w etap romantyczny - wyznał Wojewódzki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  2. Gessler właśnie szokuje w Lidlu! Wygląd gwiazdy PRZERAŻA, co się stało?!
  3. Fani załamani. Nieoficjalne: Anna Mucha odchodzi
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
ZAMIANA
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
źródło: pomponik.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News