Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego rozebrała się za pieniądze. Tych widoków długo nie zapomnicie (FOTO)

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego rozebrała się za pieniądze. Tych widoków długo nie zapomnicie (FOTO) Źródło: instagram/renul_ka/

Kuba Wojewódzki rozstał się z nią w ubiegłym roku. Wszystko wskazywało na to, że jego była dziewczyna będzie chciała stać się bardziej rozpoznawalna i zaistnieć w świecie celebrytów. Dzięki tym nagim zdjęciom na pewno zyska rozgłos.

Kuba Wojewódzki w 2018 roku zakończył swój kolejny związek. Niestety modelka nie okazała się tą jedyną i ich bliska relacja zakończyła się niepowodzeniem. Ku zaskoczeniu internautów, tuż po rozstaniu jego była dziewczyna wykazywała znacznie większe zainteresowanie mediami, co mogło wskazywać na to, że najwyraźniej chciałaby na dłużej zostać w tym świecie. Liczne próby jednak nie przyniosły upragnionych efektów i o modelce mówiono niewiele. Teraz na pewno znajdzie się na językach wszystkich. Pytanie tylko, czy na długo.

Kuba Wojewódzki rozstał się z nią w ubiegłym roku, ta teraz stara się zrobić karierę 

Renata Kaczoruk, jeszcze zanim zakończyła swój związek z Wojewódzkim, zaczęła dość prężnie działać na rzecz swojej medialnej kariery. Wielkim rozczarowaniem dla niej zapewne było, że tabloidy pisały o jej osobie zaledwie chwilę i szybko o niej zapomniały. Teraz jednak powraca na ramy portali plotkarskich i to z dużym przytupem. 

W ostatnim czasie Renulka wzięła udział w sesji do popularnego magazynu dla mężczyzn "Playoby". Nagie zdjęcia modelki trafiły nie tylko do wnętrza czasopisma, ale i na okładkę. Na tytułowej stronie widnieje naga Kaczoruk, która cienkim materiałem stara się zakryć swoje ciało. Zdjęcie zostało zrobione tak, by pokazać wiele, ale jednak zasłonić co trzeba i zachęcić mężczyzn do zakupu. Nie jest tajemnicą, że zapewne za taką sesję 33-latka wzięła niemałe pieniądze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci krytykują zdjęcie 

Chwilę po opublikowaniu okładki okazało się, że internautom nieszczególnie przypadły do gustu nagie zdjęcia Renaty. Pod postem na Instagramie pojawiła się cała masa negatywnych komentarzy, w których zarzucano między innymi, spory wkład grafika w zdjęcie. Ich zdaniem, fotografia została w znacznym stopniu przerobiona, co od razu rzuca się w oczy.  

- "Ale tyłek to jej powiekszyli", "...Nie wiem, kto tak zaszalał z photoshopem ale z pewnością nie wygląda to dobrze.", "Coś z proporcjami ciała mocno zaburzone. Wygląda jakby tyłek dolepili z innej osoby. Nie wygląda to dobrze." - czytamy. 

instagram/playboy_polska/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News