Kuba Wojewódzki już nie płacze po Renulce. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich

Kuba Wojewódzki już nie płacze po Renulce. To, co zrobił zaskoczyło wszystkich Źródło: Fot. YouTube/Uniwersytet Jagielloński

Kuba Wojewódzki jest polskim dziennikarzem i celebrytą nazywanym często Królem TVN-u. Znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi oraz równie szokującego zachowania. Często również zmienia partnerki, ale to, co stało się ostatnio, zaszokowało fanów. 

Kuba Wojewódzki jest znaną postacią, która bezustannie szokuje swoich fanów zarówno wypowiedziami, jak i zachowaniem. Często zmienia również partnerki - jeszcze niedawno głośno było o jego nowym związku z Renatą Kaczoruk, polską modelką oraz celebrytką. Ta historia jednak już jest przeszłością. Teraz postanowił zaskoczyć fanów swoją nową miłością.

Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę?

Partnerką Wojewódzkiego jeszcze do niedawna była Renata Kaczoruk - polską modelką. Wydawało się, że ich związek jest czymś poważnym, a kobieta może być następczynią długoletniej partnerki Kuby - Magdy Muchy. Niestety niedawno okazało się, że ta historia miłosna zakończyła się niespodziewanie szybko. Jak wiadomo, najlepszym lekarstwem na zranione serce jest nowa miłość, a Kuba Wojewódzki wziął to powiedzenie do siebie. Niedawno widziany był w jednym z warszawskich lokali z nieznaną z nazwiska, piękną kobietą. Okazało się, że nowym obiektem zainteresowania Króla TVN-u jest Malwina Wędzikowska - jedna z najpopularniejszych kostiumografek oraz stylistek w naszym kraju. Znana jest z pracy przy największych produkcjach w Polsce, takich jak "Taniec z Gwiazdami" czy "The Voice of Poland". Spotkanie odbyło się w jednym z prestiżowych lokali w centrum Warszawy, który podobno przedłużył swoje godziny otwarcia aż o godzinę, specjalnie dla tej wyjątkowej pary. Jak donoszą media, Kuba Wojewewódzki starał się urozmaicić kobiecie cały wieczór, a na koniec uregulował rachunek. Mimo tego wszystkiego celebryta miał nie dostać na koniec spotkania nawet buziaka, a do swojego domu musiał wrócić sam. Dziennikarze "Plejady" postanowili dowiedzieć się nieco więcej o tajemniczej relacji pary, zadzwonili więc do Wędzikowskiej z kilkoma pytaniami. -  Nie mam zwyczaju komentować życia prywatnego, ale jedno muszę przyznać - fatalnie wyszłam na tych zdjęciach - ucięła szybko temat stylistka. Tak szybkie znalezienie nowej "partnerki" po zerwaniu wywołało szok wielu fanów Wojewódzkiego, lecz w komentarzach mimo wszystko dominowały złośliwe docinki na temat samotnego powrotu gwiazdy do domu.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwielbiana gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Fani są zmartwieni
  2. Polski biskup twierdzi, że Polacy są zbyt głupi. Dlatego potrzebują Kościoła
  3. Doda zaatakowała Majdana. Twierdzi, że ją upokarza
Następny artykuł