Kuba Wojewódzki kpi z biednych Polaków! Internauci w furii

Kuba Wojewódzki kpi z biednych Polaków! Internauci w furii

Kuba Wojewódzki przygwiazdorzył na Instagramie. Celebryta rozwścieczył internautów. Gwiazdor okrutnie zakpił z Polaków.

Zdjęcie, które zamieściła gwiazda TVN w mediach społecznościowych wywołało mnóstwo kontrowersji.

Kuba Wojewódzki prowokuje

Wielu internautów czuje się urażonych postawą Wojewódzkiego. W opublikowanej przez gwiazdora fotografii dopatrują się drwin z Polaków. Celebryta pochwalił się bowiem zdjęciem z foliową siatką na zakupy ze znanego sklepu spożywczego, z którego korzysta wielu Polaków. Dla podkreślenia "bylejakości", które emanuje ze zdjęcia, założył spodnie które spadają mu z mniej szlachetniej części pleców.

Internauci rozjuszeni

Zdaniem rozjuszonych użytkowników sieci Wojewódzki chciał w ten sposób w drwiący sposób przedstawić obraz stereotypowego Polaka, który nie ma gustu. Internauci twierdzą, że gwiazdor zakpił w ten sposób z biednych Polaków, których nie stać na markowe ciuchy i epatowanie na ulicy reklamówkami prestiżowych firm.  - #czas #na #plażę #janusz & #grażyna - sprowokował Kuba Wojewódzki Polaków na Twitterze. W związku z kontrowersyjnym wpisem gwiazdora TVN, w internecie wysypała się lawina komentarzy.

Głos sieci

-  Ty na serio masz coś niepokolei Jakub walnięty człowiek - wkurzył się internauta. - Kuba jesteś nienormalny - dodał kolejny. - Mam nadzieje ze ubrałeś sandały i skarpety, bez tego prawdziwy Janusz się nie rusza - napisał inny.
Proponowane linki:
  1. Wojewódzki powrócił w TVN! I to jak, najlepsze momenty
  2. Widzów zamurowało! Wojewódzki przegiął, za te słowa go pobiją?
  3. Wojewódzki nokautuje! "Oto SMS-y. Rozenek chciała zdrady i seksu ze mną"
Kuba Wojewódzki Fot. Instagram.com Źródło: Pudelek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News