Wojewódzki jest gejem i był w związku z Kammelem? Porażające słowa Michała Piróga

Wojewódzki jest gejem i był w związku z Kammelem? Porażające słowa Michała Piróga Źródło: youtube.com/Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Kuba Wojewódzki może być gejem? Na szokujące wyznanie zdobył się jeden z polskich celebrytów. Te słowa poruszyły zwłaszcza fanów gwiazdora TVN. Ludzie zadają sobie coraz to nowe pytania, a sama wiadomość to dla wielu istna sensacja.

Kuba Wojewódzki znany jest od wielu lat w Polsce jako prowadzący show TVN, nazwanego jego nazwiskiem. Przez lata swoim zachowaniem oraz poruszanymi tematami sprawił, że przylgnęła do niego łatka najbardziej kontrowersyjnego prowadzącego w Polsce. Każdy widz pamięta między innymi jego rozmowy z takimi postaciami jak Mike Tyson, a także pamiętną scenę, gdy na wizji wsadził flagę Polski w psią kupę. Ten czyn w szczególności wypominają mu osoby, których zbulwersowała najnowsza informacja na temat życia celebryty, opublikowana przez Michała Piróga.

Zdaniem 35-letniego prezentera i tancerza, znanego między innymi z programu "Top Model", Kuba Wojewódzki także jest gejem, lecz ze względu na pozycję, jaką sobie wypracował w mediach musi to ukrywać. Wyjaśniałoby to powód rozpadów jego licznych związków, w tym tego z Anną Muchą.

Kuba Wojewódzki gejem? Szokujące słowa Michała Piróga

Michał Piróg również jest postacią mocno kontrowersyjną, jednak te jego słowa stały się prawdziwym hitem. W ciągu zaledwie kilku godzin informacja obiegła cały kraj, zwłaszcza wśród ludzi, interesujących się show-biznesem. Celebryta udzielił ostatnio wywiadu dla tygodnika "Wprost", aby wypromować swoją autobiografię. Pytany o różne rzeczy Piróg napomknął, że zna wielu polityków, dziennikarzy o osób znanych z mediów, o których wie, że są homoseksualistami i w tajemnicy korzystają z usług męskich agencji towarzyskich, ulokowanych w centrum Warszawy.

Jedną z takich osób miałby by być właśnie Kuba Wojewódzki. Michał Piróg wspomina, że chciałby, aby takie osoby przestały się w końcu ukrywać i skończyły z okłamywaniem swoich widzów. Jak twierdzi, Wojewódzki był swojego czasu w związku z Tomaszem Kammelem, znanym między innymi ze stacji TVP i Polsat.

- Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność. Nie każdy zaraz chce się wyoutowywać. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem - powiedział Michał Piróg w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci wskazują, że w tym kontekście żarty Kuby Wojewódzkiego na osób homoseksualnych a także nazewnictwa ciała nabierają zupełnie innego znaczenia. Wielu z nich przyznaje, że od dawna wzbudzał ich podejrzenia, jednak dla części jego fanów - głównie żeńskiej części - jest to wielką sensacją, w którą trudno uwierzyć.

- Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob, ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - powiedział Michał Piróg dla tygodnika "Wprost".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Tragiczne słowa Katarzyny Dowbor. Spisała testament
  4. Jako dziewczynka wzięła udział w "Od przedszkola do Opola". Dziś jest wielką gwiazdą estrady
  5. Dieta jabłkowa podbija Internet. Schudniesz ekspresowo
  6. Mama Joanny przez 20 lat trzymała w szafie jej 3 martwe siostry. Teraz Joanna urodziła 3 dziecko

źródło: Pomponik

Następny artykuł