Wojewódzki w głębokiej żałobie. Po tym, co się stało, ciężko mu żyć dalej
Marcin Owczarek - 16 Grudnia 2018

Wojewódzki w głębokiej żałobie. Po tym, co się stało, ciężko mu żyć dalej

Kuba Wojewódzki to osoba, którą częściej widzimy uśmiechniętą niż smutną. Nie dał po sobie poznać, że jest w żałobie. Po tym, co się stało, ciężko mu żyć dalej. Już nigdy nie będzie tak, jak wcześniej, a szczególnie bez tej osoby, która niewątpliwie była jedną z najważniejszych w jego życiu.

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej uśmiechniętych osób w naszym kraju. Ma dużo pieniędzy, szybkie samochody, piękne kobiety. Wielu mężczyzn w jego wieku też by chciało takiego życia. Jego autorski program bije rekordy popularności i nie bez przyczyny dziennikarz nazywany jest "królem TVN". Showman ostatnio wydał bardzo głośną książkę pt. "Nieautoryzowana biografia". Zawarł w niej najważniejsze rzeczy z całego swojego życia. Możemy tam przeczytać o jego miłosnych podbojach czy robieniu kariery. Zobaczymy w niej także konflikty z innymi jak np. z jego dawnym kolegą i współpracownikiem Michałem Figurskim. Kuba Wojewódzki powinien mieć wiele powodów do radości, ale w ostatnim czasie bardzo spoważniał i stał się stonowany. Wszystko wyjaśnia jeden wpis, który pojawia się w książce: - Mamie, która już tego nie przeczyta... - czytamy dedykacje w "Nieautoryzowanej biografii".

Kuba Wojewódzki pożegnał się z mamą

Wiele osób zastanawiało się, co to oznacza i dlaczego jego mama ma książki nie przeczytać. Początkowo były różne domysły, że to może przez stan zdrowia albo być może nie chciała do końca wiedzieć, co jej syn wyprawiał. Wojewódzki słynął z tego, że czerpał z życia, tak wiele, jak tylko może i wiele skandali było z nim związanych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Portale plotkarskie donoszą jednak, że stała się dla Wojewódzkiego jedna z najgorszych rzeczy. Jakiś czas temu zmarła jego ukochana mama. Showman nie chwalił się tym publicznie i żałobę przeżywał w samotności. Mało kto wiedział, że mama była jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Od dziecka to praktycznie ona się nim zajmowała. Ojciec Kuby Wojewódzkiego był prokuratorem i często przez pracę nie było go w domu. Wszystkie obowiązki domowe oraz wychowanie spadło więc na nią. Z tego, co wiadomo, to ona kupiła mu jego pierwszą perkusję i zaraziła miłością do muzyki. Ta niezwykła więź widoczna była, kiedy mama showmana zachorowała. Codziennie odwiedzał ją w szpitalu i zajmował się jej domem. Nic się wtedy innego nie liczyło, tylko ona i jej zdrowie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wałęsa w szpitalu! Musiał być pilnie operowany
  2. Wielka gwiazda TVN zmieniła się nie do poznania. Przebiła nawet Chylińską
  3. Wstrząsające wyznanie matki Wiśniewskiego. Chce się płakać
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News