Ile lat ma Kuba Wojewódzki? To jego największy sekret

Ile lat ma Kuba Wojewódzki? To jego największy sekret Źródło: screen/youtube/tvnpl

Ile lat ma Kuba Wojewódzki? To pytanie zadają sobie z pewnością miliony Polaków, którzy znają go jako przebojowego celebrytę, który uwielbia młodsze kobiety oraz sportowe samochody. Teraz jednak wszystko wyszło na jaw i znamy już jego największy sekret. 

Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Wielu z nas traktuje go jak osobę obecną w polskim show-biznesie od zawsze. Często opowiada o swoim doświadczeniu i latach ciężkiej pracy, patrząc jednak na jego przebojowy styl oraz odważne wypowiedzi można odnieść wrażenie, że niedawno przestał być nastolatkiem. Przez lata swojej kariery w telewizji wypracował sobie opinię bezwzględnego prowadzącego, który wypytuje swoich gości na kanapie w programie TVN nawet o najbardziej intymne i osobiste sprawy. Choć na pozór wydaje się wyjątkowo otwartą osobą, o której życiu wiemy wszystko, do tej pory skrywał jednak pewien sekret - nikt nie wiedział, ile lat ma Kuba Wojewódzki. Teraz wszystko stało się jasne.

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki zapisał się w świecie polskiego show-biznesu jako osoba nieustatkowana, szalona, która nie ma nic wspólnego ze swoimi wiekiem oraz odpowiedzialnością. Być może rzeczywiście "Król TVN" nie czuje, że ma tyle lat, ile wyliczyć można na podstawie jego daty urodzenia, prawda jest jednak brutalna i w końcu wyszła na jaw. Okazuje się, że celebryta urodził się 2 sierpnia 1963 roku, a więc ma już skończone 55 lat. Trzeba przyznać, że jak na ten wiek doskonale wygląda i jest pełen energii. Efekt ten potęgują jeszcze jego młodzieżowe ubrania, drogie dodatki, język, którym się posługuje i znajomość współczesnej mody oraz trendów.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Skoro wiemy już, ile lat ma Kuba Wojewódzki, drugą najbardziej ciekawiącą Polaków kwestią, jest jego gigantyczny majątek. Choć dokładnie cyfry nie są powszechnie znane, niedawno "Super Express" ustalił, iż Kuba Wojewódzki co miesiąc otrzymuje ponad 180 tys. złotych dochodu stałego, do którego doliczyć należy jego udział w licznych projektach oraz występy gościnne. W ostatnim czasie jego stan konta powiększył się o kolejne pół miliona złotych dzięki sprzedaży pierwszej biografii w karierze. Pamiętajmy także o jego ciągłym udziale w reklamach oraz produktach, które promuje na swoich kontach na portalach społecznościowych. Pełna suma z pewnością jest imponująca i miliony z nas mogą mu pozazdrościć. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  4. Hitowe dodatki do domu w Biedronce. Kupicie je za grosze
  5. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Najwyższy czas! Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News