Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali

Media: Wiemy, czy Wojewódzki i Renulka NAPRAWDĘ się rozstali Źródło: fot. Youtube

Więc jednak to fakty! Popularna "Renulka" i Kuba Wojewódzki rzeczywiście nie są już parą. Media już donoszą, co skłoniło ich do takiej dramatycznej decyzji. Najbliższe dni zdecydowanie nie będą dla nich łatwe.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk byli parą przez 5 lat, od 2013 roku. Wtedy właśnie pokazali się razem po raz pierwszy na premierze spektaklu w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Teraz ich wspólne życie to jedynie przeszłość. Kiedy tylko Renata Kaczoruk pojawiła się u boku Wojewódzkiego, zaczęła robić karierę. Wcześniej co prawda odnosiła duże sukcesy w modelingu, ale dopiero przy dziennikarzu zaczęła być stuprocentową celebrytką.

Kuba Wojewódzki nie jest już z Kaczoruk

O problemach pary mówiło się, odkąd Kuba Wojewódzki nie pojawił się na widowni Tańca z Gwiazdami, w którym brała udział, jego była już partnerka. Teraz potwierdzają się plotki - Kaczoruk i Wojewódzki nie są razem. - Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo - możemy przeczytać na Pudelku. Była para nie spędziła już razem nawet ostatniej majówki. Kiedy jeszcze byli razem, bardzo lubili podsycać plotki na swój temat. Nie zaprzeczali m.in, że spodziewają się dziecka lub sugerowali, że wzięli potajemny ślub. Czy tym razem też chcą zaskoczyć swoich fanów i tylko symulują rozstanie? Wygląda na to, że nie. Tym razem prawda jest smutna i po parze Renaty i Kuby, pozostają nam już tylko wspomnienia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar Kasi Cichopek. „Żebyś PORONIŁA S*KO! Żeby bachor był MARTWY”
  2. Fani łapią się za głowy. To jest niewiarygodne, z kim jest spokrewniony Michał Szpak
  3. Jackowski ma przerażającą przepowiednię dla wszystkich Polaków. Chodzi o wojnę
Źródło: plotek.pl Następny artykuł