Kuba Wojewódzki od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, polskich dziennikarzy. Zaskakiwał swoich fanów już bardzo wieloma rzeczami, ale tym razem wiele osób dosłownie zamarło. W sieci pojawiło się przerażające zdjęcie gwiazdora TVN. „Wygląda jak seryjny morderca”.

Kuba Wojewódzki od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Głównie przez to został okrzyknięty „królem TVN”. Dziennikarz lubi szokować i często podejmuje tematy kontrowersyjne albo po prostu zachowuje się niecodziennie. Tym razem szum wokół niego wywołało pewne przerażające zdjęcie.

Wojewódzki opublikował w internecie fotografie sprzed 37 lat. Fani momentalnie stwierdzili, że wygląda on na nim „jak seryjny morderca”.

Kuba Wojewódzki na przerażającym zdjęciu

Zdjęcie, o którym mowa, pochodzi z czasów liceum. Wojewódzki opublikował je na swoim Instagramie. Wygląda na to, że dziennikarzowi zebrało się na wspominki. Nie wiadomo, czemu tak nagle zrobił się sentymentalny, ale jedno jest pewne – fotografia wywołała ogromne zamieszanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Największa gwiazda disco polo pomogła gwieździe Kiepskich. Potem wyrzekła się swojego gatunku

Fani wprost pisali w komentarzach o przerażeniu, które wzbudziła w nich fotografia króla TVN. Większość z nich zgodnie twierdziła, że outfit, który miał na sobie Wojewódzki – był inspirowany seryjnymi mordercami. Nie da się ukryć – coś w tym jest.

„Jak seryjny morderca”

Na zdjęciu młodziutki, przyszły dziennikarz wygląda dość osobliwie. Jego wzrok, obszerny płaszcz i specyficzna uroda sprawiają, że faktycznie ma on w sobie coś z… seryjnego mordercy. Gdyby ubrał się tak dziś na bal przebierańców – z całą pewnością wywołałby poruszenie.

Nie wszystkim fanom dziennikarza to zdjęcie przywodziło na myśl zabójstwa. Niektórym kojarzył się również z porucznikiem Borewiczem, znanym z kultowego serialu „07 zgłoś się” oraz z inspektorem Gadżetem – postacią z popularnej kreskówki dla dzieci.

Kuba Wojewódzki stylówka
instagram.com/Kuba Wojewódzki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  2. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  3. TVP nagle wyrzuca uwielbianego prowadzącego. Fani nie wiedzą co się dzieje
  4. Zenek wyda 40 000 dolarów by ratować syna! Kłopoty króla disco-polo
  5. Emeryci znowu oszukani? Skończyło się na obietnicach, nie dostaną pieniędzy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich

Źródło: MSN

Dziennikarka portalu Pikio.pl, reporterka WTV, publicystka w HGA Media. Doświadczenie nabywała m.in. w telewizji TVN.