Kuba Wojewódzki jest gejem?
Screenshot z youtube.com/tvnpl
Mateusz Nieścierowicz - 23 Lutego 2019

Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?

Kuba Wojewódzki jest postacią bardzo kontrowersyjną. Wszystko z powodu jego sposobu bycia, a także stylu życia, który prowadzi. Jak przyznaje w swojej biografii - był z wieloma partnerkami. Z żadną jednak nie związał się na stałe. Czy to oznacza, że tak naprawdę nie jest heteroseksualny? Tak twierdzą niektóre media.

Kuba Wojewódzki postanowił opublikować zdjęcie, które wiele osób traktuje jako dowód jego homoseksualnej orientacji. Na fotografii Wojewódzki zaprasza "na loda" swoich przyjaciół płci męskiej (co w tej sytuacji jest elementem istotnym). Nic dziwnego, że w mediach rozpętała się wielka burza wokół gwiazdora.

Kuba Wojewódzki - zagadka jego orientacji rozwiązana?

Kuba Wojewódzki co roku żartuje sobie ze święta, którym są Walentynki. Wszystko spowodowane jest tym, że dziennikarz od lat jest samotny - pomijając chwile, gdy spotyka się ze znanymi modelkami jak na przykład Renata Kaczoruk.

TVN i Polsat poniosły druzgoczącą klęskęDruzgocąca klęska Polsatu i TVN. Dzisiaj widzowie zachwycą się przed telewizoramiCzytaj dalej

Tym razem więc wstawił zdjęcie, które jednocześnie ma wyrażać jego dystans do siebie i przy okazji wyśmiać medialne zarzuty, które w wątpliwość poddają jego heteroseksualizm.

- W Walentynki ważne jest doborowe towarzystwo. Którego z moich przyjaciół zaprosić dziś na lody? - żartuje celebryta trzymając w rękach fotografię Roberta Biedronia i Michała Piróga, czyli najbardziej znanych w Polsce zadeklarowanych homoseksualistów.

Internauci postanowili skomentować post. Nie zabrakło drwin z ich strony.

- Jesteś gejem? - pyta mężczyzna.

- W końcu się wydało. Bierz Piróga - czytamy.

- Chyba "na loda" - drwi ktoś inny.

Niezręczna sytuacja w programie

W jednym z odcinków programu Wojewódzkiego do studia zaproszona została popularna modelka Anja Rubik. Podczas ich rozmowy poruszonych zostało kilka ciekawych tematów. Wojewódzki pytał między innymi o pierwszy pocałunek modelki, a także jej pierwszy raz.

- A ja się nie wstydzę. Miałam 17 albo 18 lat. To też było w Paryżu. (...) Wyjechałam z domu, kiedy miałam 16 lat (...) czułam taki ciężar odpowiedzialności i byłam rozsądna - opowiada Ania Rubik w TVN.

W pewnym momencie Wojewódzki powiedział coś, czego najwyraźniej nie przemyślał.

- Miałem być dziewczynką. Tata podczas seksu myślał o innej kobiecie i urodziłem się chłopcem - powiedział nieostrożnie w swoim programie Wojewódzki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

świat według kiepskichKosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetkiCzytaj dalej

Nieoczekiwanie skomentowała to Ania Rubik, żartując.

- Ale rozumiem, że homoseksualnym? - pyta zaciekawiona śmiejąc się jednocześnie.

W tym momencie Wojewódzki postanowił jak najszybciej wycofać się z tematu.

- Ania, Ania stereotypy! - uciął, po czym natychmiast rozpoczął kolejny temat.

Jak widać, tego typu spekulacji w życiu wojewódzkiego jest bardzo dużo. Najczęściej największym ich prowokatorem jest sam gwiazdor.

Obrazy Pikio

Źródło: Instagram/KubaWojewódzki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak naprawdę nazywała się Violetta Villas? Jej imię nie było tak spektakularne, jak jej kariera
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła!
  3. Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Służby wydały ostrzeżenie. Rossmann wycofuje całe partie towaru

klanAktorka Klanu wycofała się z życia publicznego. Oto co ukrywała, prawdziwy szokCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News