Wojewódzki pokazał się bez okularów. Fani drwią: "Wyglądasz jak Podsiadło po przejściach"

Wojewódzki pokazał się bez okularów. Fani drwią: "Wyglądasz jak Podsiadło po przejściach"

Kuba Wojewódzki zadziwił swoich fanów. Kontrowersyjny prowadzący telewizji TVN postanowił podzielić się z fanami swoim wizerunkiem bez okularów. Reakcja fanów była bezbłędna, a niektórzy zaczęli porównywać samozwańczego "Króla TVN" z Dawidem Podsiadło.

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych twarzy telewizji TVN. Gwiazdor stacji za pomocą swoich mediów społecznościowych postanowił pokazać fanom, jak wygląda bez charakterystycznych okularów, z którymi od lat był utożsamiany. Obserwujący dziennikarza byli zaskoczeni taką publikacją ze strony swojego ulubieńca. Postanowili ją skomentować w stylu, w którym sam, znany z ciętego języka Wojewódzki by się nie powstydził.

Kuba Wojewódzki szokuje na Instagramie swoim nowym wizerunkiem

Z racji tego, że Kuba Wojewódzki utożsamiany jest ze swoimi czarnymi okularami, to dużym zaskoczeniem dla fanów oglądających social media dziennikarza był fakt, że pojawił się on na nich bez charakterystycznego dla siebie elementu garderoby. Jak sam dziennikarz przyznał, sam sobie kojarzy się z gwiazdorami Hollywood. - Sam nie wiem. Czy bardziej młody Orlando Bloom, czy bardziej młody Clint Eastwood - zastanawiał się dziennikarz w opisie swojej fotografii na Instagramie. Komentarze fanów Wojewódzkiego musiały brutalnie sprowadzić go na ziemię. Okazało się, że gwiazdor telewizji TVN kojarzy im się z Dawidem Podsiadło. I to po przejściach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid Podsiadło po przejściach? Zabawne komentarze fanów

Ponieważ sam dziennikarz stacji TVN słynie z dobrego poczucia humoru, to jego fani w całkowicie podobnym tonie zaczęli porównywać go do autora hitu "Małomiasteczkowy". Ponadto, gwiazdor usłyszał kilka przytyków w stronę swojego wieku, co jest częstą praktyką, jeśli chodzi o komentarze pod jego materiałami. - "Harry Potter jako dziadek. Jeszcze jest magia, ale różdżka już szwankuje", "Młody jak Ibisz w przedszkolu", "Droczysz się to oczywiste, ponieważ jesteś świadomy tego, ze wciąż wyglądasz młodo.", " Trochę jak Podsiadło po przejściach. Na twarzy widoczne trójkąty i kwadraty" - czytamy pod postem dziennikarza na Instagramie. Jak widać, dziennikarz nadal może liczyć na wielkie zainteresowanie ze strony swoich fanów, którzy regularnie komentują jego zdjęcia w stylu, którego on sam by się nie powstydził. Warto odnotować, że fotografia została polubiona przez ponad 27 tysięcy użytkowników i stała się prawdziwym hitem internetu. Kuba Wojewódzki fot.instagram.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Dwie najważniejsze kobiety w życiu premiera Morawieckiego! Skoczyłby za nimi w ogień!
  2. Legendarny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy
  5. Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Instagram Następny artykuł