Wojewódzki miażdży księdza i kościół za pedofilię. Chodzi o śmierć Anny Przybylskiej

Wojewódzki miażdży księdza i kościół za pedofilię. Chodzi o śmierć Anny Przybylskiej

Kuba Wojewódzki sam siebie określa mianem króla TVN-u, a jak wiadomo, każdy król powinien doczekać się swojej biografii. Showman postanowił nie zwlekać aż ktoś zrobi to za niego i książkę o sobie postanowił napisać sam. Wraca w niej myślami do znajomości z Anną Przybylska, a także uderza w polski Kościół.

Kuba Wojewódzki o tym, że jest ateistą, mówił już niejednokrotnie. W swojej nowo powstałej książce zdobył się nawet na żart, wedle którego przed śmiercią nawróci się na Islam, aby w razie czego otrzymał swoje obiecane 72 dziewice. W publikacji posuwa się jednak do czegoś więcej niż tylko żartów. W ostrych słowach opowiedział o swoich odczuciach względem pogrzebu Ani Przybylskiej.

Kuba Wojewódzki: aż zacisnąłem pięści z bezradności

Dziennikarz i publicysta w czułych słowach wypowiadał się o zmarłej przed czterema laty Ani Przybylskiej. Jednocześnie wyznał, że jej pogrzeb był dla niego najgorszą chwilą w życiu: - Była kimś więcej niż kumplem i czymś mniej niż miłością - napisał Kuba Wojewódzki. Bardzo dokładnie opisał również ceremonię pożegnalną: - Padały slogany o tym, że Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy. To największe kłamstwo, jakie słyszałem od 2000 lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Jak padły słowa: 'Przeprośmy za nasze grzechy', to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje, za obłudę, za pedofilię, za bizantyjski styl życia? - spytał gwiazdor.

Oburzenie wśród odbiorców

Nie każdemu spodobał się ciężki humor celebryty oraz jego negatywny stosunek do religii. W komentarzach padły pytania między innymi o to, czemu osoba niewierząca krytykuje czyjąś wiarę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Skoro nie wierzy w Boga, to dlaczego wypowiada się o Bogu w krytyczny sposób? Przecież dla niego pojęcie Boga nie istnieje. Lepiej by to wyglądało gdyby pominął ten wątek. Mógł nie iść do kościoła i nie słuchać kazania drugiego człowieka. No ale nic o kwestii dokonanego wyboru nie wspomina, jedynie żali się, że to, co usłyszał, nie przypadło mu do gustu. Poza tym ta autobiografia jest pisana dla pieniędzy. Mnie nikt nie przekona że jest inaczej - stwierdziła jedna z czytelniczek. - Kubo, to nie Bóg zabrał Anię dzieciom. Gdybyś zechciał Go tylko poznać, to byś wiele zrozumiał. Ale jeżeli chcesz choć trochę zrozumieć skąd się biorą takie nieszczęścia, obejrzyj sobie film pt. "Chata". Na pewno coś zajarzysz, bo jesteś inteligentny człowiek - doradziła inna osoba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kto chce pochować Zbigniewa Ziobrę? Wybrano dla niego trumnę
  2. Tak kończy się Patryk Jaki. Jest na wylocie z komisji reprywatyzacyjnej
  3. 2 minuty prawdy, które zmieniły wszystko. Wyciekło amatorskie nagranie Elżbiety Jaworowicz
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Uważajcie na swoje psy! Ciężka i zakaźna choroba roznosi się w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News