Anna Mucha ujawnia WYJĄTKOWO INTYMNE tajemnice Wojewódzkiego. Fani osłupieli

Anna Mucha ujawnia WYJĄTKOWO INTYMNE tajemnice Wojewódzkiego. Fani osłupieli Źródło: Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki od lat pozostaje jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale i tajemniczych postaci w krajowym show-biznesie. Niewielu fanów pamięta już, że był niegdyś związany ze znaną aktorką, Anną Muchą. Co ciekawe, artystka zdecydowała się właśnie niespodziewanie ujawnić wyjątkowo intymne tajemnice swojego byłego partnera. 

Kuba Wojewódzki cieszy się od wielu lat niesłabnącą popularnością, która przekłada się oczywiście na doskonałe wyniki oglądalności jego programu. Nie bez przyczyny został nazwany "królem TVN", czym sam chętnie, z niemałym przekąsem się szczyci. Sympatia fanów do dziennikarza zrodziła się zapewne nie tylko dzięki jego specyficznemu poczuciu humoru oraz ciętemu językowi, ale także atmosferze tajemniczości wokół jego życia prywatnego.

Kuba Wojewódzki o związku z Anną Muchą

Jako że dziennikarz jest obecny w polskim show-biznesie od bardzo dawna, niewielu fanów pamięta już wszelkie zawiłości jego medialnych poczynań. Wojewódzki zdecydował się o nich przypomnieć w swojej książce, w której opisał między innymi dawny związek z Anną Muchą. Przypomnijmy, że miłość ta nie przetrwała próby czasu, a byli partnerzy poszli w całkowicie różnych życiowych kierunkach. - Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem. (...) Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (...) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu - napisał Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Musze.

Anna Mucha wspomina chwile bliskości z Kubą Wojewódzkim

Sama artystka na początku była nieco przestraszona tym, co może o niej napisać dawny partner. Ostatecznie okazało się jednak, iż dziennikarz wypowiedział się na jej temat w bardzo pozytywny sposób, co miało sprawić, że, jak sama zaznaczyła, "jej prawnik się ucieszył".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednocześnie Anna Mucha zdecydowała się w osobliwy sposób "odwdzięczyć" Wojewódzkiemu za ujawnienie przez niego ich prywatnych sekretów. W swej wypowiedzi w dość tajemniczy sposób odniosła się do bardzo intymnej sfery życia, o której sam gwiazdor raczej nie opowiada mediom. - Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba jest w łóżku - stwierdziła przewrotnie Mucha w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, podkreślając tym samym zapewne także więź oraz bliskość, jaka niegdyś łączyła ją z Wojewódzkim i wprawiając fanów w niemałe osłupienie. Słowa Anny Muchy wywołały niemałe kontrowersje i spekulacje wśród fanów, którzy zastanawiają się czy gwiazda chciała mu dogryźć sugerując, że Wojewódzki nie jest mistrzem w tej sztuce, czy może subtelnie starała się publicznie docenić jego talent.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Natalia Kukulska pokazała swoją najmłodszą córeczkę! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  3. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  4. Oto dowody na to, że książę się rozwodzi. Wielka Brytania już nie ma wątpliwości
  5. Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy rozstania Wieniawy i Królikowskiego. Dla fanów to szok
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News