kuba wojewódzki zadziwia wpisem
screen youtube.com/TVNpl
Karol Zaborowski - 19 Grudnia 2018

Wojewódzki mistrzowsko dogryzł Lewandowskiej! Popłaczecie się ze śmiechu

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego odważnego i bardzo bezpośredniego poczucia humoru. Jego pytania zawsze w pewien sposób mają za zadanie obnażyć rozmówce i porusza w nich niewygodne tematy. Teraz na własnej skórze przekonała się o tym Anna Lewandowska.

Kuba Wojewódzki nazywany jest królem TVN-u. Jego program od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a fani nie mogą narzekać na brak niewybrednych żartów. Jednak ten typ humoru nie trafia do wszystkich, ponieważ dla niektórych Wojewódzki jest zwyczajnie chamski. Teraz podczas wspólnego wystąpienia z Anną Lewandowską, gwiazdor nie mógł oprzeć się pokusie, aby choć trochę dogryźć celebrytce.

Kuba Wojewódzki żartuje z Lewandowskiej

Dzieci w świecie show-biznesu zawsze będą gorącym tematem. Fani zawsze chcą zobaczyć, jak wygląda pociecha ich ulubionej gwiazdy. Jednak Lewandowscy zdecydowali się na nie pokazywanie twarzy swojej córki. To sprawiło, że wiele osób zaczęło ich za to krytykować, a niektórzy wręcz domagali się udostępnienia wizerunku dziecka. Jednak małżeństwo pozostało przy swoich założeniach. Od jakiegoś czasu po Internecie krążą pogłoski o drugiej ciąży Lewandowskiej. Wielu jej fanów uwierzyło w tego doniesienia i zaczęli już sobie wyobrażać, jak wyglądać będzie najnowszy członek rodziny Lewandowskich. Oczywiście Wojewódzki nie mógł sobie odmówić poruszenia tego tematu i wprost zapytał celebrytkę, czy jest w ciąży. Ona odpowiedziała, że wszelkie doniesienia na ten temat są fałszywe i z całą pewnością nie jest w ciąży. Jednak to, co potem powiedział gwiazdor powaliło wszystkich ze śmiechuDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
- Czyli ciąża jest fejkiem? - pyta Wojewódzki. - Tak fejkiem. Dziękuje, pozdrawiam, wesołych świąt - odpowiada Lewandowska. - Czyli Robert nie zawsze trafia, jak wiemy - dodaje gwiazdor. W tym momencie na całej sali słychać było donośne śmiechy osób tam zgromadzonych. Również sama Lewandowska zaczęła się śmiać z żartu Wojewódzkiego, który bez wątpienia był trafiony w punkt. Ciekawe, czy sam Robert Lewandowski również zareagował w ten sposób, na ten jakże wymowny docinek skierowany w jego osobę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News