Kuba Wojewódzki czuje się zagrożony
Wikimedia Commons, Fryta 73, CC BY-SA 2.0
Oktawian Góral - 27 Maja 2020

Kuba Wojewódzki czuje się zagrożony! Dostaje pogróżki, wynajmuje ochronę

Kuba Wojewódzki, znany z telewizji TVN showman od lat prowadzi swój program rozrywkowy. O publicyście znowu zrobiło się głośno, gdy został wymieniony jako bywalec "Zatoki sztuki". Klubu w Sopocie, w którym dochodzić miało do czynów pedofilskich. Sprawę naświetlił Sylwester Latkowski w filmie "Nic się nie stało".

Kuba Wojewódzki stał się ofiarą internetowego hejtu. Gwiazdor wyznaje, że czuje się zagrożony, dlatego postanowił wynająć prywatną ochronę. Na Wojewódzkiego spadła fala krytyki po emisji w Telewizji Polskiej filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Obraz Latkowskiego powstał na podstawie głośnej historii Anaid, która popełniła samobójstwo w wyniku problemów psychicznych związanych z molestowaniem seksualnym. Historia dziewczynki została opisana na kartach "Zatoki świń" Bożeny Aksamit i Piotra Głuchowskiego.

Chłopaki do wzięcia NapoleonBohater "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle, miał tylko 31 lat. Dopiero po śmierci na jaw wyszła bolesna prawdaCzytaj dalej

"Nic się nie stało", miało być artystyczną polemiką z filmami braci Sekielskich o pedofilii wśród duchownych. Film wyprodukowany na zlecenie TVP wywołał falę krytyki wśród opinii publicznej. Zarzuca mu się manipulację faktami, a także bezprawne wykorzystywanie wizerunków znanych polskich celebrytów. Wiele znanych osób oświadczyło, że wstępuje na drogę sądową z reżyserem.

Kuba Wojewódzki oblany hejtem

Film Latkowskiego stawiał tezę, że osoby odwiedzające sopocki klub wiedziały o kryminalnych działaniach "Krystka". Jak podaje Wirtualna Polska, mimo braku dowodów i argumentów potwierdzających tezę reżysera, ten posłużył się w swoim obrazie wizerunkami polskich gwiazd. W ten sposób wielu z celebrytów poczuło się oczernionych.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Chłopiec nowotwor4-latek wiedział, że umrze. Przed śmiercią powiedział mamie 3 słowa, które odbierają mowęCzytaj dalej

Po emisji filmu najmocniej dostało się Kubie Wojewódzkiemu oraz Borysowi Szycowi. Ten pierwszy zaczął otrzymywać pogróżki od internautów. Dodatkowo komentujący zachęcali do bojkotowania marek, które reklamowały się dotychczas twarzą Wojewódzkiego. Niektóre z firm zaczęły wydawać oświadczenia, aby odciąć się od sprawy.

Kuba Wojewódzki zapowiedział wniesienie sprawy na wokandę. Dodatkowo postanowił wynająć prywatną ochronę. Jak donosi Super Express: "Do redakcji radia, w którym pracuje, Kuba podjechał opancerzonym, kuloodpornym autem w obstawie mężczyzny, który nie odstępował go na krok. Ochroniarz nie tylko przywiózł go do pracy, otworzył i zamknął za nim drzwi auta, ale też wszedł za nim do budynku radia." - czytamy w gazecie.

Dzisiaj grzeje:
1. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby

2. Pokazano, co się stanie, gdy chora osoba bez maseczki wejdzie do autobusu. Wideo robi piorunujące wrażenie

Głos w całej sprawie zajął również Michał Wiśniewski. Powiedział on, że chociaż w żaden sposób nie jest związany ze sprawą, to na miejscu gwiazd nie składałby wniosków do sądu. Wojewódzkiemu, który czuje się zagrożony, poradził by zamiast wydawać pieniądze na prawników zrobił przelew na aukcję charytatywną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Profesor Krzysztof Simon ostrzega. "Absurdem jest mówienie, że mamy już wszystko za sobą"
  2. Kiedy otworzą siłownie, kluby fitness i baseny? Znamy dokładną datę
  3. Zapadła decyzja ws. organizacji wesel. Nikt nie mógł przewidzieć tego typu decyzji rządu
  4. Polacy masowo jedzą jeden rodzaj mięsa. Jego spożycie może być bardzo niebezpieczne
  5. Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Mama przeżyła istny koszmar.Była przekonana, że jej córeczka zmarła w pożarze. Wtedy dokonała odkrycia, które wprawiło ją w całkowite osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News