Wojewódzki w końcu zdradził, ile dokładnie zarabia na Instagramie. Lepiej czytać na siedząco, bo kwota ścina z nóg

Wojewódzki w końcu zdradził, ile dokładnie zarabia na Instagramie. Lepiej czytać na siedząco, bo kwota ścina z nóg Źródło: Instagram/Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nigdy nie krył się z tym, że ma dużo pieniędzy, jednak szczegółów nie znał nikt. Gwiazdor TVN tym razem postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził, ile zarabia na Instagramie. Kwota zwala z nóg.

Kuba Wojewódzki uwielbia pławić się w luksusach. Znany jest z pasji do drogich, sportowych samochodów, które co chwile zmienia. Teraz showman przyznał się ile zarabia na Instagramie. Fani docenili go za jego szczerość w tym temacie, jednak podane kwoty naprawdę zwalają z nóg. 

Kuba Wojewódzki chwali się zarobkami 

Do tej pory Kuba Wojewódzki ukrywał szczegóły dotyczące swoich zarobków. Co prawda nigdy nie udawał i otwarcie mówił, że ma dużo pieniędzy, jednak dopiero teraz podał konkretną kwotę. Chodzi o przychody, jakie dostaje za reklamowanie produktów na Instagramie. Celebryta może z powodzeniem liczyć na ogromne stawki. Reklamodawcy są skłonni zapłacić mu krocie, o których przeciętni Polacy mogą jedynie pomarzyć.  

Ile Wojewódzki zarabia na Instagramie? 

Na najnowszym zdjęciu dodanym na Instagramie gwiazdor TVN ujawnił konkretną kwotę, jaką dostaje za post sponsorowany. Wojewódzki oznaczył markę hasztagami oraz pokazał jej logo. Chociaż większość fanów celebryty wiedziała, że jest on ambasadorem reklamowanej przez niego firmy, to jednak nikt nie domyślał się, ile warty jest jeden post, wrzucony z reklamowanym przedmiotem. Okazało się, że kwota opiewa na kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Krótka instrukcja: Jak zarobić 50 tys. zł na Instagramie - podpisał zdjęcie Kuba Wojewódzki. 

Mogłoby wynikać z tego, że za reklamę zarobił właśnie taką kwotę. Jak na jednorazowe zamieszczenie fotografii w mediach społecznościowych, robi to piorunujące wrażenie. Zdaniem wielu jednak informacja ta nie jest prawdziwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Pojawiły się sugestie, że Kubie Wojewódzkiemu udało się stworzyć niezłą prowokację. Kwoty, jakie celebryci dostają za reklamowanie produktów, są niemalże zawsze poufne, dlatego też informacje o zarobkach nie mają prawa wyjść na światło dzienne. Najpewniej jest tak też w przypadku "Króla TVN-u", jednak nigdy nic nie wiadomo. Powszechnie jasne jest, że prezenter jest jedną z najlepiej opłacanych przez reklamodawców gwiazd. Na Instagramie śledzi go grubo ponad 1 mln obserwatorów, więc bardzo możliwe, że za tę reklamę dostał jeszcze więcej pieniędzy, niż ujawnił w opisie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć 
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: Wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News