Kuba Wojewódzki pojawił się na modnej imprezie dla młodych, co wywołało burzę. "Wygląda jak wychowawca na koloniach"

Kuba Wojewódzki pojawił się na modnej imprezie dla młodych, co wywołało burzę. "Wygląda jak wychowawca na koloniach" Źródło: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki nie mógł przegapić tej imprezy i, jak co roku, zaszczycił swą obecnością Open'er Festival. Tym razem wzbudził wiele emocji. Internauci nie odpuścili, pojawiło się wiele złośliwych komentarzy pod jego adresem.

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza sobie tej przyjemności i każdego roku przybywa do Gdyni, by odwiedzić Open'er Festival. Celebryta bawi się doskonale, choć to impreza kojarzona z młodzieżą, a gwiazdor TVN ma już swoje lata, czego nie omieszkali wypomnieć mu co mniej kulturalni internauci. 

Kuba Wojewódzki odwiedził festiwal. Zaskakujące towarzystwo

Także w tym roku Kuba Wojewódzki zaszczycił swoją obecnością letni festiwal, który wystartował 3 lipca. Dziennikarz od razu wpadł w wir koncertów i towarzyszących im wydarzeń, a swoje wrażenia publikował w social mediach. Fani ochoczo śledzą relacje Wojewódzkiego. Jego profil na Instagramie ma niebagatelną liczbę miliona obserwujących. 

Tym razem jednak celebryta nie chwali się szaloną zabawą w towarzystwie innych sław. Zaskakujące, że wybrał inną kompanię. Na zdjęciach, które Wojewódzki opublikował w sieci, widzimy, jak pozuje do obiektywu z młodą dziewczyną oraz uśmiechniętą młodzieżą. Najwyraźniej gwiazdor TVN sam czuje się młodo i nie bawi się z rówieśnikami. Towarzystwo Wojewódzkiego wywołało wiele emocji w sieci.

Internauci nie odpuszczają celebrycie. "Jak wychowawca"

Relacja Wojewódzkiego z tegorocznego Open'era nie mogła pozostać bez odzewu internautów. W komentarzach dominują złośliwości wobec celebryty. Uważają, że atmosfera imprezy za bardzo mu się udzieliła, a mężczyźnie po pięćdziesiątce (Wojewódzki skończy wkrótce 56 lat) nie wypada już udawać młodzieniaszka. Trzeba jednak przyznać, że gwiazdor TVN pokazał dystans do siebie i na każdą uszczypliwość znajdował ripostę.

- Jak wychowawca na koloniach - napisał jeden z użytkowników Instagrama i okrasił wpis wieloma płaczącymi ze śmiechu emotikonami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wykwalifikowany opiekun - odpisał Wojewódzki.

- Mówią "wujku" czy "proszę pana? - zastanawia się inny internauta.

- Trochę jak wujek z dziećmi na kolonii - czytamy w kolejnym wpisie.

Ale część internautów sugeruje, by Wojewódzki nie przejmował się wiekiem. On sam też wychodzi z tego założenia.

- Wszystkich strażników mojej metryki pilnujących, abym żył życiem tak nudnym jak Wasze informuję, że szanse są małe - napisał celebryta w jednym z komentarzy.

A tak bawił się Kuba Wojewódzki na Open'erze. W doborowym, młodym towarzystwie.

Źródło: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Zobacz także:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  5. Rozmawiał z księżną przed jej śmiercią, dopiero teraz ujawnia. Diana podjęła zdumiewającą decyzję tuż przed tragedią
  6. Jurorka "The Voice Kids" wcisnęła przycisk już po 3 sekundach. Kiedy mała dziewczynka otworzyła usta, wszystkich zamurowało

Źródło: Instagram, Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News