Kuba Wojewódzki dodał zdjęcia z ekskluzywnych wakacji. Przez jeden szczegół wszyscy nazywają go wieśniakiem

Kuba Wojewódzki dodał zdjęcia z ekskluzywnych wakacji. Przez jeden szczegół wszyscy nazywają go wieśniakiem Źródło: youtube.com/tvn

Kuba Wojewódzki znowu zaskoczył swoich fanów, którzy nie mogą przestać się z niego śmiać. Wszystko przez zdjęcia z urlopu w Stanach Zjednoczonych, które po prostu nie przystoją osobie nazywającej się "Królem TVN". Instagram celebryty wprost płonie od prześmiewczych komentarzy.

Kuba Wojewódzki przebywa właśnie na urlopie w Stanach Zjednoczonych. Prezenter telewizji TVN, który ma tam być z nową dziewczyną, jest znany z chwalenia się luksusem i prezentowania swoich podróży. Aby to uczynić, celebryta zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które błyskawicznie zostało okrzyknięte przez fanów "wieśniackim".

Kuba Wojewódzki na wczasach w USA. Zdjęcia z wyjazdu miały pokazywać luksus, stało się inaczej

Wojewódzki jest postacią, której Instagram wzbudza tak duże emocje, jak postać samego prezentera. Fani kilkukrotnie wyrzucali gwieździe TVN-u, że używa mediów społecznościowych w sposób co najmniej kontrowersyjny, prezentując życie w luksusie i robiąc sobie niewybredne żarty. Gwiazdor, który miał ostatnimi czasy wdać się w zupełnie nową relację, nie ukrywa, że część treści zamieszczanych przez niego w internecie jest po prostu żartem korespondującym z ich poczuciem humoru. Zdjęcie stóp w jacuzzi miało być właśnie taką publikacją

- Jestem wieśniakiem, mam na to papier i cały system zachowań - napisał gwiazdor TVN pod swoim zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja fanów na fotografię była jednoznaczna

Część obserwatorów mediów społecznościowych Wojewódzkiego najprawdopodobniej nie zrozumiała żartu prezentera i zaczęła wyzywać gwiazdora telewizji. "Król TVN". Ten słynie z dużego dystansu do siebie, więc najprawdopodobniej nie zwrócił nawet uwagi na ten hejt, chociaż było go naprawdę sporo.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- Zapomniałeś dodać "starym wieśniakiem", Wieśniak to nie kwestia pochodzenia, a stan umysłu, Sorki, ale obleśne nogi starego dziadka - wytknęli fani dziennikarza.

Jak widać, Kuba Wojewódzki nawet nie musi występować w telewizji, żeby powodować tak skrajne emocje wśród fanów. Nawet zdjęcie z wakacji może wywołać skandal, który przyciąga wzrok internautów z całej Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News