Kuba Wojewódzki zarabia krocie i pokazał luksusowy nabytek. Natychmiast pojawiła się prześmiewcza riposta

Kuba Wojewódzki zarabia krocie i pokazał luksusowy nabytek. Natychmiast pojawiła się prześmiewcza riposta Źródło: Instagram/ kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki ma powody do świętowania. Gwiazdor pochwalił się prezentem, jaki sprawił sobie na urodziny. Internauci nie omieszkali skomentować wyboru celebryty. Pojawiają się też delikatne złośliwości na temat jego wieku.

Kuba Wojewódzki jest jedną z większych gwiazd TVN, a jego program cieszy się gigantyczną popularnością. Aż trudno uwierzyć, że celebryta obecny w mediach jest już od trzech dekad, a jego autorskie show emitowane od 17 lat. Gwiazdor właśnie obchodził urodziny i sprawił sobie elegancki prezent.

Kuba Wojewódzki świętuje. Luksusowy prezent

Kuba Wojewódzki jest znany ze swojego zainteresowania motoryzacją. Dysponuje całkiem ciekawą kolekcją aut, a niektóre z nich można zobaczyć, śledząc jego media społecznościowe. Celebryta czasem publikuje fotki, na których pozuje obok eleganckich samochodów. Z pewnością honoraria pozwalają mu wzbogacać kolekcję o kolejne egzemplarze.

Jedną z okazji na uzupełnienie kolekcji okazały się urodziny. Kuba Wojewódzki zbliża się do sześćdziesiątki. 2 sierpnia skończył już 56 lat, choć zdecydowanie ciężko zgadnąć jego wiek. Aby umilić sobie nieuchronnie upływający czas, gwiazdor postanowił sprawić sobie atrakcyjny - i zdecydowanie kosztowny - prezent. Pochwalił się nim z dumą w mediach społecznościowych.

- Dziś moje urodziny #trudno Wszystkim, którzy się do tego przyczynili - dziękuję. Tym razem postanowiłem sprawić sobie bardziej stylowy prezent #jeep #wrangler #monster #offroad Dobranoc – napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie. Post okrasił fotografią, na której pozuje dumnie oparty o maskę imponującego auta.

Natychmiastowa reakcja fanów. Życzenia i prześmiewcze teksty

Media społecznościowe służą do nawiązywania bliższej relacji z fanami, także i Kuba Wojewódzki musiał liczyć się z falą reakcji na swój post. Urodziny to jedna rzecz, a druga - komentarze na temat samochodu. Na delikatną złośliwość pozwolił sobie Jarosław Kuźniar.

- Niezły ten balkonik - napisał dziennikarz Onetu, nawiązując do "podeszłego" wieku Wojewódzkiego.

- 200 lat, bo 100 już za blisko - dodaje inny fan celebryty.

- Czego życzyć komuś, kto ma już wszystko? - pyta retorycznie internautka. I sama sobie odpowiada:

- Zdrowia i siły, by mógł czerpać jak najwięcej z tego wszystkiego!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A wiesz, że dzisiaj urodziny ma też Jeep? W 1941 roku zjechał pierwszy Willys z linii produkcyjnej. Jesteś młodszy - nawiązuje do motoryzacyjnej pasji celebryty inny użytkownik Instagrama.

- Na szczęście z wiekiem tylko auta tracą na wartości, bogatości redaktorze - zauważa inna fanka Kuby Wojewódzkiego.

Wydaje się, że wiek nie robi wrażenia na samym solenizancie. Patrząc na jego styl, celebryta ewidentnie czuje się młody duchem. I to jest najważniejsze. A tak wygląda urodzinowe auto, które sprezentował sobie Kuba Wojewódzki:

Źródło: Instagram/ @kuba_wojewodzki_official

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich
  4. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce
  5. Z niebieskiego Volvo wysiada mężczyzna i czule wita się z pieskiem. To Kamil Durczok!
  6. Hanna Dunowska przed śmiercią ujawniła przygnębiające kulisy małżeństwa. Nowotwór zmienił jej podejście do życia

Źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu