16-letni Kuba został brutalnie zamordowany. Nowe fakty ws. śmierci chłopca

16-letni Kuba został brutalnie zamordowany. Nowe fakty ws. śmierci chłopca Źródło: Screen Polsat News

Kuba został zabity na początku maja, a do tej pory na jaw wychodzą co raz to nowsze fakty. Chłopiec nie miał łatwego życia i był zastraszany na każdym kroku. Okazało się też, że miesiąc temu miało miejsce prawdziwie traumatyczne przeżycie dla nastolatka.

Kuba miał zatargi z Emilem B., szkolnym chuliganem, który regularnie brał narkotyki i miał powiązania z podejrzanymi osobami. To nie mogło skończyć się dobrze, ale nikt nie spodziewał się, że finałem będzie śmierć chłopaka. Teraz na jaw wyszło, że Kuba przed śmiercią został uprowadzony.

Kuba był porwany i zastraszany

Rodzice Kuby zdecydowali się na rozmowę z dziennikarzem polsatowskiej Interwencji. Informacje, jakich udzielili, jeżą włos na głowie. Miesiąc przed tragedią Kuba został porwany przez osobę z osiedla, a gdy rodzice postanowili zgłosić to na policję, dostał łatkę konfidenta. Emil B. zaczął mu poważnie grozić, a gdy zwierzył się z tego mamie, ta poszła do wicedyrektorki. 2 dni później Kuba już nie żył.

- Człowiek z osiedla, którego bardzo dobrze znamy, podjechał do niego samochodem, jeszcze z jakimś panem i kazał mu wsiąść. Wywieźli go gdzieś do lasu i zaczęli żądać, by oddał 700 złotych. Rzucił w Kubę saperką i kazał oddać, "a jak nie, to kop sobie grób". Kuba pytał: "Ale jakie pieniądze? Za co?" A on powiedział: "Za to, że cię tu przywiozłem. Dzwoń do starego, stary twój ma pieniądze" - wspomina traumatyczne zdarzenia mama Kuby.

Porwanie Kuby było początkiem końca

- Dziecko do mnie zadzwoniło i mówi: "Tato, może dasz mi 700 złotych?". A później coś kręciło i mówiło, że 500 zł. Tłumaczył, że jest winien i musi oddać. Odparłem, że jak jest winien, to dam mu te pieniądze - wyznał Mustafa Kiziltas, ojciec Kuby.

Kuba wykazał się sprytem i uciekł porywaczom, a po zgłoszeniu sprawy na policji udało się ująć jednego ze sprawców na 48-godzinną odsiadkę. Po wyjściu to on rozgłosił, że siedział przez Kubę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dwa dni przed śmiercią usłyszałam po raz pierwszy o Emilu, 15-latku. Kuba mi mówił, że chodzą i mu wygrażają, wyzywają od konfidentów i pewnie chcą go pobić. Stwierdził, że może on "młodszy, ale jest taki masywny i wiecznie agresywny, że Emil jak bierze narkotyki, to jest strasznie agresywny, potrafi się bić" - wspomina we łzach mama Kuby.

Zdecydowała się więc na wizytę u wicedyrektor. Chciała na miejscu wyjaśnić wszystko i doprowadzić do konfrontacji obu stron pod okiem dorosłych. Chwilę po rozmowie i wyjściu z gabinetu usłyszała krzyki i zobaczyła sporą ilość krwi. Gdy szła jej śladem, na końcu znalazła martwego syna. Nie zdążyła już zainterweniować. Zrobiła wszystko co w jej mocy.

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Polsat News

Następny artykuł