Kuba został znaleziony martwy
Flickr.com/Piotr Drabik
Sara Osiecka - 7 Marca 2019

Kuba nie żyje. Miał przed sobą całe życie, szybko znaleźli ciało

Kuba został odnaleziony. 18-latek, który jakiś czas temu zaginął, nie miał jednak szczęścia. Okazało się, że chłopiec nie żyje. Poszukiwania zostały zakończone, teraz trwa ustalanie przyczyny śmierci młodego chłopaka.

Kubazaginął we wtorek 5 marca w gminie Zagnańsk w powiecie kieleckim, gdzie mieszkał i chodził do szkoły. Około 18:00 wyszedł z domu, nie mówiąc nikomu dokąd się udaje. Jak podało VI Liceum Ogólnokształcące imienia Juliusza Słowackiego, do którego chłopiec uczęszczał, nie zabrał ze sobą telefonu ani kurtki.

Rodzina królewska i sensacyjne doniesienia nt. Harry'egoOgromne poruszenie w Wlk. Brytanii! Chrzestnym dziecka Harry'ego zostanie jego PRAWDZIWY OJCIEC?!Czytaj dalej

W akcję poszukiwawczą była zaangażowana policja, ale pomagała też rodzina, znajomi i mieszkańcy gminy. Później do poszukiwań dołączyli strażacy i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej.
Przeszukano lasy oraz zalew w okolicy Kołomani, gdzie spodziewano się znaleźć młodego mężczyznę.

Cały czas rozmawiano z kolegami ucznia. Pytano, gdzie mógł pójść, czy miał jakieś problemy, jakichś wrogów. Żaden z nich nie powiedział nic, co mogłoby pomóc w odnalezieniu nastolatka. W ich relacjach Kuba był spokojnym, bezkonfliktowym 18-latkiem, który nie miał problemów z nauką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RossmannRossmann rusza z najważniejszą marcową promocją! Co warto kupićCzytaj dalej

18-letni Kuba został odnaleziony martwy. Policja ustala szczegóły śmierci

W czwartek 7 marca do akcji poszukiwawczej miały dołączyć drony, okazało się jednak, że dalsze działania nie będą potrzebne. Funkcjonariusze postanowili ponownie przeszukać zbiornik przeciwpożarowy. Poprzednim razem, gdy to miejsce było sprawdzane, wypompowano z niego wodę, jednak niczego nie znaleziono.

Przy ostatniej próbie poproszono o pomoc nurków, którzy na nie tego samego zbiornika znaleźli ciało młodego chłopaka. Wstępnie potwierdzono, że to Kuba. O 13:45 w czwartek w tej sprawie zabrał głos przedstawiciel policji.

- Ciało odnaleziono w stawie kilkaset metrów od domu, w którym mieszkał poszukiwany 18-latek. To niemal na pewno on i akcja poszukiwawcza została wstrzymana - powiedział Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Jeszcze nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci nastolatka.

- Na ciele 18-latka nie ma widocznych obrażeń. Wstępnie wykluczyliśmy, że ktoś przyczynił się do jego śmierci - oznajmił Macek.

Ostateczna przyczyna zgonu zostanie ustalona dzięki sekcji zwłok. Śmierć tak młodej osoby z pewnością jest ciosem dla jego znajomych i rodziny. Kuba miał zalewie 18 lat, a przed sobą całe życie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Aneta Kręglicka pokazała syna. To prawdziwy PRZYSTOJNIAK! Urodę ma w genach!
  2. Ile zarabia Krystyna Pawłowicz? Takie kwoty zarabia tylko niewielka liczba Polaków
  3. Edyta Górniak przerwała milczenie ws. odejścia z Agenta TVN. To najmniej oczekiwane słowa ze wszystkich
  4. Jak i do kiedy wypełnić PIT? Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu
  5. Żart z najnowszych Kiepskich na pewno przejdzie do historii. Wszyscy go powtarzają

KlanGwiazda Klanu szokuje wyznaniem. Koszmarna choroba zabiera jej matkęCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News