Wzruszający gest Błaszczykowskiego. Kibice Wisły są poruszeni

Wzruszający gest Błaszczykowskiego. Kibice Wisły są poruszeni

Kuba Błaszczykowski podtrzymuje chęć powrotu do polskiej ligi. Już pod koniec ubiegłego roku mówiło się o dogrywaniu szczegółów między piłkarzem a Wisłą Kraków. Jego deklaracja to piękny gest, zważywszy na wielkie kłopoty klubu. To poruszyło wszystkich kibiców Wisły.

Kuba Błaszczykowski darzy Wisłę Kraków szczególnym szacunkiem. To z tego klubu trafił do niemieckiej Bundesligi, będąc jednym z pierwszych Polaków, którzy przebili się w silniejszej lidze.

Kuba Błaszczykowski coraz bliżej Wisły. Poruszające słowa piłkarza

Dziś jego nazwisko pada w kontekście powrotu do polskiej ekstraklasy. Błaszczykowskiemu co prawda nie wygasł kontrakt z niemieckim VFB Wolfsburg, ale Polak nie widział swojej dalszej przyszłości w klubie. Trener nie korzystał z potencjału "Kuby" sytuując swojego podopiecznego na ławce rezerwowych. Dla wielokrotnego reprezentanta Polski to wyjątkowo trudna sytuacja. Stąd coraz większe zainteresowanie piłkarza powrotem do rodzimej ligi. Błaszczykowski jest już zawodnikiem starszej generacji, ale wciąż myśli o grze w reprezentacji Polski. Jak wiemy, selekcjoner kadry stawia na aktywnych zawodników. Nazwisko Kuby Błaszczykowskiego elektryzuje fanów polskiej piłki. Potwierdzenie jego powrotu do Wisły Kraków byłoby znakomitą wiadomością nie tylko dla fanów drużyny z Krakowa. Polska ekstraklasa wzbogaciłaby się o weterana, a magia nazwiska z pewnością przełożyłaby się na zakup biletów. Dziś dowiadujemy się, że piłkarzowi nie przeszkodzą nawet poważne problemy w jakich znalazła się Wisła Kraków. Pod koniec ubiegłego roku nie udało się pozyskać nowych właścicieli klubu. Stary zarząd, na czele z Marzeną Sarapatą, już w Wiśle nie pracuje. Teraz w grze są długi Wisły (sięgające 40 mln zł), a nawet zarzut działania starych władz na niekorzyść klubu (mowa o powiązaniach ze środowiskiem kiboli, transakcją na ich stowarzyszenie ok. 40 tys. zł). Twórca piłkarskiego serwisu Weszlo.com Krzysztof Stanowski ujawnił na Twitterze, że Błaszczykowski nie tyle zgłosił chęć gry w Wiśle. Miał zaznaczyć, że nawet przy obecnych problemach klubu mógłby występować w rundzie wiosennej... nie biorąc pieniędzy za grę! - To jest informacja dnia dla kibiców Wisły. Jakub Błaszczykowski zgłosił kilka dni temu chęć gry w rundzie wiosennej nawet za darmo, o ile uprawdopodobni się gra Wisły w ekstraklasie – napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski. Taka deklaracja wzbudziła prawdziwy zachwyt internautów. - Jak będzie grał, to kupuję oryginalną koszulkę "Kuba" - czytamy. Kolejne potwierdzenie takiego stanu rzeczy wynika z ostatniego wpisu redaktora "Przeglądu Sportowego" Tomasza Włodarczyka. Napisał on dziś, że Błaszczykowski wkrótce rozpocznie treningi z Wisłą Kraków. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - Kuba Błaszczykowski zacznie treningi z Wisłą! - napisał Włodarczyk. Niecierpliwym pozostaje śledzenie mediów społecznościowych z myślą, że piłkarz dogra wszelkie formalności z Wisłą. Wtedy zobaczylibyśmy go na murawach Ekstraklasy już za kilka tygodni. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Błaszczykowski Żona piłkarza unika mediów, mamy jej zdjęcie
  2. Kuba Błaszczykowski: Fundacja piłkarza robi coś niesamowitego
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News