Kuba Błaszczykowski: Ojciec piłkarza dokonał koszmarnej zbrodni nożem

Kuba Błaszczykowski: Ojciec piłkarza dokonał koszmarnej zbrodni nożem Źródło: fot. wikimedia.org

Kuba Błaszczykowski ojciec: każda rodzina skrywa swoje tajemnice. Jednak niektóre z nich są naprawdę mroczne i potrafią wywołać dreszcze na całym ciele.

Kuba Błaszczykowski ojciec: bez wątpienia nie jeden fan piłki nożnej w naszym kraju dokładnie prześledził życiorysy naszych piłkarzy. Jednak niektórzy o wiele bardziej niechętnie podchodzą do swojej przeszłości. Wszystko za sprawą traumy, która pogrążyłaby nie jedną osobę. Kuba Błaszczykowski jest idealnym przykładem człowieka, który w swoim życiu przeżył coś, czego nikt z nas nie chciałby oglądać. Zbrodnia, jakiej dokonał jego ojciec, mrozi krew w żyłach i bardzo mocno odbiła się na psychice wówczas młodego chłopaka.

Kuba Błaszczykowski ojciec: potworna zbrodnia

Dziecko wśród swoich najbliższych powinno czuć się zawsze bezpiecznie. Największą opoką powinni być rodzice, którzy dbają o nasze wychowanie oraz rozwój. Jednak Kuba Błaszczykowski doświadczył czegoś zupełnie innego. Sportowiec bardzo niechętnie wraca wspomnieniami do tamtego dnia, który jak sam wspomina, wywrócił jego życie o 180 stopni. Wszystko za sprawą zbrodni, jakiej dokonał jego ojciec. Mężczyzna na oczach swojego zaledwie 11-letniego syna brutalnie zamordował żonę. Zrobił to przy użyciu noża, a cała masakra miała miejsce 13 sierpnia 1996.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Przez wiele lat był to dla mnie temat, o którym chciałem zapomnieć. To piętno będzie mi towarzyszyło do końca życia. Oddałbym wszystko, żeby mama dalej żyła. To, co się wtedy wydarzyło, odmieniło moje życie o 180 stopni. Inaczej zacząłem myśleć, jeść. To tak jakby kamień spadł ci na głowę, a po tygodniu obudziłbyś się i zmuszony zostałbyś do rozpoczęcia nowego życia. Nigdy nie zrozumiem co było przyczyną i dlaczego to się stało - mówił Błaszczykowski w wywiadzie dla programu "Niepokonani". Od tego momentu z Zygmuntem Błaszczykowski rodzina nie utrzymywała kontaktu, a on sam został osadzony na długie lata w więzieniu, z którego ostatecznie wyszedł w 2012. Jednak nawet w tamtym momencie piłkarz nie chciał widzieć się z ojcem. Uległo to zmianie w momencie śmierci mężczyzny. Wtedy też właśnie na pogrzebie spotkała się niemalże cała rodzina. Jednak sportowiec nigdy nie wybaczył swojemu ojcu.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Kto ubiera Agatę Dudę? Bliska współpracownica ujawniła się
  2. Kamil Stoch: Żona nie kryje się w jego cieniu, mało kto o tym wie
  3. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Wizje naukowców i jasnowidzów
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu