błaszczykowski
fot. wikimedia.org
Karol Zaborowski - 9 Grudnia 2018

Kuba Błaszczykowski: Ojciec piłkarza dokonał koszmarnej zbrodni nożem

Kuba Błaszczykowski ojciec: każda rodzina skrywa swoje tajemnice. Jednak niektóre z nich są naprawdę mroczne i potrafią wywołać dreszcze na całym ciele.

Kuba Błaszczykowski ojciec: bez wątpienia nie jeden fan piłki nożnej w naszym kraju dokładnie prześledził życiorysy naszych piłkarzy. Jednak niektórzy o wiele bardziej niechętnie podchodzą do swojej przeszłości. Wszystko za sprawą traumy, która pogrążyłaby nie jedną osobę. Kuba Błaszczykowski jest idealnym przykładem człowieka, który w swoim życiu przeżył coś, czego nikt z nas nie chciałby oglądać. Zbrodnia, jakiej dokonał jego ojciec, mrozi krew w żyłach i bardzo mocno odbiła się na psychice wówczas młodego chłopaka.

Kuba Błaszczykowski ojciec: potworna zbrodnia

Dziecko wśród swoich najbliższych powinno czuć się zawsze bezpiecznie. Największą opoką powinni być rodzice, którzy dbają o nasze wychowanie oraz rozwój. Jednak Kuba Błaszczykowski doświadczył czegoś zupełnie innego. Sportowiec bardzo niechętnie wraca wspomnieniami do tamtego dnia, który jak sam wspomina, wywrócił jego życie o 180 stopni. Wszystko za sprawą zbrodni, jakiej dokonał jego ojciec. Mężczyzna na oczach swojego zaledwie 11-letniego syna brutalnie zamordował żonę. Zrobił to przy użyciu noża, a cała masakra miała miejsce 13 sierpnia 1996.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Przez wiele lat był to dla mnie temat, o którym chciałem zapomnieć. To piętno będzie mi towarzyszyło do końca życia. Oddałbym wszystko, żeby mama dalej żyła. To, co się wtedy wydarzyło, odmieniło moje życie o 180 stopni. Inaczej zacząłem myśleć, jeść. To tak jakby kamień spadł ci na głowę, a po tygodniu obudziłbyś się i zmuszony zostałbyś do rozpoczęcia nowego życia. Nigdy nie zrozumiem co było przyczyną i dlaczego to się stało - mówił Błaszczykowski w wywiadzie dla programu "Niepokonani". Od tego momentu z Zygmuntem Błaszczykowski rodzina nie utrzymywała kontaktu, a on sam został osadzony na długie lata w więzieniu, z którego ostatecznie wyszedł w 2012. Jednak nawet w tamtym momencie piłkarz nie chciał widzieć się z ojcem. Uległo to zmianie w momencie śmierci mężczyzny. Wtedy też właśnie na pogrzebie spotkała się niemalże cała rodzina. Jednak sportowiec nigdy nie wybaczył swojemu ojcu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kto ubiera Agatę Dudę? Bliska współpracownica ujawniła się
  2. Kamil Stoch: Żona nie kryje się w jego cieniu, mało kto o tym wie
  3. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Kiedy będzie prawdziwy koniec świata? Wizje naukowców i jasnowidzów
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News