Śmierć odebrała Błaszczykowskiemu wszystko. Piłkarz kompletnie się załamał

Śmierć odebrała Błaszczykowskiemu wszystko. Piłkarz kompletnie się załamał Źródło: Fot. instagram.com

Kuba Błaszczykowski jest jednym z filarów naszej reprezentacji w piłce nożnej. Piłkarz wcale nie miał łatwego życia, zanim wyrósł na najprawdziwszą gwiazdę. Śmierć odebrała mu wszystko, piłkarz kompletnie się załamał. 

Zbliża się Mundial, dlatego wzrok wszystkich Polaków kieruje się w stronę naszej reprezentacji. To sprzyja wspominaniu różnych rzeczy, które mają z nimi związek. Niestety, nie tylko tych pozytywnych. Dawny kapitan naszej reprezentacji, Kuba Błaszczykowski jest tego doskonałym przykładem. Piłkarz w dzieciństwie przeżył traumę, po której niejeden człowiek by się nie pozbierał w ogóle. Na jego rękach zmarła mama, którą... zabił ojciec Błaszczykowskiego. Po tragedii wychowywała go babcia, dbała o to, by rozwijał swój talent. To w dużej mierze dzięki niej, zaszedł tak daleko.

Kuba Błaszczykowski przeżył ogromną tragedię

Teraz Błaszczykowski jest szczęśliwym mężem i ojcem. W życiu zawodowym powodzi mu się również znakomicie, ale trauma sprzed lat wciąż odbija się na nim echem. Jego ojciec był alkoholikiem, zanim posunął się do najgorszego, znęcał się nad matką Kuby. Mamę zamordował mu, kiedy on sam miał zaledwie 11 lat. - Wziąłem ją za rękę, a moje palce wpadły do jej rany... Zmarła mi na rękach. Trzy ostatnie wdechy i już nic. Cisza - wspominał ten najgorszy moment w swojej autobiografii. Przez pierwsze dni po tragedii chłopiec nie jadł, nie pił, tylko spał. Przez traumę przestał nawet rosnąć. - To tak, jakby kamień spadł ci na głowę, a po tygodniu obudziłbyś się i zostałbyś zmuszony do rozpoczęcia nowego życia. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego to się stało - mówił po latach Jakub Błaszczykowski. Ojciec trafił do więzienia na 15 lat. Przez to co zrobił, jego syn w wieku 14 lat próbował się zabić - podciął sobie żyły kawałkiem szkła. Na szczęście mu się nie udało, teraz jest gwiazdą, a każdego strzelonego gola i tak dedykuje swojej zmarłej mamie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ale afera! NAGIE zdjęcie czołowego polityka PiS w sieci
  2. Cała Warszawa stanęła na nogi. Służby rozpoczęły poszukiwania
  3. Co tam się stało?! Wszyscy w szoku po walce Pudziana
  4. Nie odpuszczają! TVN na celowniku PiS, wszystko odbędzie się po cichu
  5. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News