Jak właśnie wyszło na jaw, ogromny skandal miał miejsce w kuluarach gali 25-lecia Polsatu. Jeden z ochroniarzy prezydenta Andrzeja Dudy, w obrzydliwy sposób dobierał się Ewie Fanie do… majtek. Bez wątpienia ktoś za to odpowie „głową”. 

25-lecie Polsatu było wielkim wydarzeniem, na którym pojawił się nawet Andrzej Duda w towarzystwie kilku innych polityków. To właśnie dlatego gwiazdy chcące opuścić swoją garderobę musiały przejść nadzwyczaj dokładną kontrolę BOR-owców.

ZOBACZ TAKŻE: Farna na żywo wyśmiewa propozycję TVP swoim makijażem

BOR-owiec dobrał się do majtek Farny

Kontrola przeprowadzona przez BOR była nadzwyczaj szczegółowa i w pewnym momencie skandaliczna, o czym opowiedziała młoda i bardzo znana piosenkarka Ewa Farna na antenie radia RMF FM. Jak wyznała piosenkarka, agenci Biura nie mieli żadnych oporów, by sprawdzić nawet miejsca intymne gwiazdy.

Jak zrelacjonowała oburzona Farna, ochroniarze polskiego prezydenta przeszukali ją od stóp do głów. To co najbardziej jest w całej sprawie skandaliczne, to fakt, iż BOR-owcy zaglądali nawet do majtek młodej gwiazdy.

– Przeszukali każdą torebkę, widzieli nawet mój portfel, moje majtki, mój telefon, wszystko przeszukali – wyznała Ewa Farna.

ZOBACZ TAKŻE: Po tym zdjęciu fetyszyści nie dają spokoju Ewie Farnie. Wszystko przez jej biust

Sprawę poważnie może potraktować szefostwo BOR, które skarci odpowiedzialnego za wszystko agenta. Taka sytuacja to ogromny cios wizerunkowy w – już i tak posiadającą złą reputację po wielu wypadkach samochodowych rządowych kolumn – jedną z najważniejszych służb w Polsce.

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Po czym poznać, że jesteś wyjątkowo inteligentny? Oto 10 cech!

...

Zobacz również