Kto zagra Violettę Villas? Zaskakująca obsada filmu biograficznego gwiazdy

Kto zagra Violettę Villas? Zaskakująca obsada filmu biograficznego gwiazdy Źródło: Wikimedia Commons/ Wikipediaedysta: Bechstein

Kto zagra Violettę Villas? W sieci od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje na ten temat. Decyzja została podjęta. Sprawdź, kto się wcieli w postać charyzmatycznej, polskiej piosenkarki.

Kto zagra Violettę Villas w filmie biograficznym? Jak już wiadomo, trwają poszukiwania obsady do filmu o charyzmatycznej, polskiej piosenkarce. Najczęściej pojawiające się pytanie to oczywiście to dotyczące głównej postaci. Osób chętnych do tej roli pojawiło się bardzo wiele. 

Violetta Villas nawet po śmierci wzbudza ciekawość fanów na całym świecie. Chociaż odeszła już jakiś czas temu, to wciąż nie wiadomo dokładnie, w jakich okolicznościach. Została znaleziona martwa w swoim domu i to koniec znanych faktów dotyczących jej śmierci. Zagadka nadal pozostaje niewyjaśniona. Pojawiające się kolejne teorie skłaniają do przypuszczenia, że sprawa może nigdy nie zostać rozwiązana.

Polska Merlin Monroe - bo tak była nazywana Violetta Villas - miała życie pełnie wspaniałych momentów. Było w nim jednak także dużo smutnych chwil. Całe jej życie ma zostać przeniesione na ekrany. Będzie zawierało prawdę o tym, jak została gwiazdą i jak wyglądało jej życie w czasie święcenia największych triumfów. 

Kto zagra Violettę Villas?

Pierwszą gwiazdą typowaną do tej roli była Margaret. Młodziutka gwiazda nie dość, że fizycznie przypomina divę, to jeszcze doskonale śpiewa. Sama nawet zgłosiła swoją kandydaturę do przesłuchań, ostatecznie jednak, została odrzucona. Na przesłuchaniu okazało się rzekomo, że dziewczyna nie ma dostatecznego talentu wokalnego, aby w pełni oddać talent Violetty Villas.

Kolejną kandydatką do roli była Sandra Drzymalska. Aktorka z młodego pokolenia była wysoko oceniana przez typujących. Ostatecznie jednak roli nie dostała. Podobno sama z niej zrezygnowała, gdy dowiedziała się, że będzie musiała bardzo przytyć wcielając się w Villas. Pochwalić się nie ma też czym Anna Ilczuk, ponieważ ona także została odrzucona przez ekipę.

Wreszcie przyszedł czas na kogoś, kto ma największe szanse na otrzymanie roli - Michalina Olszańska. Aktorka rzekomo ma miec tę rolę już niemalże w kieszeni. Ona także jest przedstawicielką młodego pokolenia polskich gwiazd. Zagrała już w wielu polskich produkcjach, takich jak m.in. "Jack Strong", "Warsaw by night", "Bodo", "Ja, Olga Hepnarova" czy "Córki dancingu".

Jeżeli zdjęcia do filmu ostatecznie ruszą, obsada jest już podobno gotowa. Niestety wciąż nie ma nigdzie potwierdzonej informacji, że film zostanie nakręcony. 

źródło: Fakt

Następny artykuł