Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię
Karol Zaborowski - 7 Sierpnia 2018

Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię

To kto wygrał Projekt Lady, zaskoczyło wszystkich. Zdecydowana większość fanów obstawiała, że inna uczestniczka będzie cieszyć się z wygranej. Fani natychmiast wpadli w szał, gdy zobaczyli wyniki i dali upust swojej wściekłości w internecie.

Każdy kolejny sezon programu przebija poziomem oglądalności poprzedni. Każdy odcinek oglądany jest przez dziesiątki tysięcy fanów, którzy już od pierwszych momentów jego trwania mają swoje ulubione bohaterki. Nie da się ukryć, że mentorki podczas trzeciego sezonu miały twardy orzech do zgryzienia z wieloma uczestniczkami. Wykonały kawał dobrej roboty, który zaowocował w postaci trzech finalistek. Chodzi o Magdalenę Lubacz, Sandrę Rogaczewską i Agnieszkę Koszelak.

Internauci wpadli w szał

Wszystkie finalistki dały z siebie wszystko podczas wyzwań, które przygotowała dla nich Małgorzata Rozenek wraz z mentorkami. Ich trudy trwały długie tygodnie, musiały pokonać wiele przeciwności losu oraz rywalek, które również marzyły o zwycięstwie. Ich metamorfoza nie była łatwa. Musiały zostawić za sobą świat, jaki znały i wyzbyć się wszelkich przyzwyczajeń ze swojego poprzedniego życia, ponieważ zostanie damą programu, jest niczym ponowne narodziny. Niestety, wielu internautów nie jest zadowolonych z wyników finału programu. Według nich powinna wygrać inna uczestniczka. Ich gniew i frustracja wylały się w komentarzach. - Nie zasłużyłaś na to - pisze jedna z fanek. - To wszystko jest ustawione, niemożliwe żeby ona uczciwie wygrała - dodaje internauta. - Wygrała najgorsza możliwa laska - napisał ktoś inny.

Kto wygrał Projekt Lady?

Finał trzeciego sezonu programu Projekt Lady wygrała Magdalena Lubacz. Według wielu fanów programu wygrać powinna - Agnieszka Koszelak, która ich zdaniem zrobiła w show największe postępy i na koniec najbardziej przypominała prawdziwą damę. Do tego była najbardziej pogodna i skromna.
Tele TydzieńGwiazdy, które zostały skrzywdzone przez grafików [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Projekt Lady fot. InstagramProjekt Lady Fot. Screen Player.pl TVNProjekt Lady Fot. Screen Player.pl

PRZECZYTAJ: Gwiazdor disco polo upokorzony podczas koncertu. Nigdy tego nie zapomni

PRZECZYTAJ: Fanów zamurowało! Nową gwiazdą Polsatu będzie… Ewa Farna

PRZECZYTAJ: To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News