Kto wygra wybory w 2019 roku? Zaskakujące przepowiednie

Kto wygra wybory w 2019 roku? Zaskakujące przepowiednie

Kto wygra wybory w 2019 przepowiednie na ten temat elektryzują Polaków, którzy nie mogą się doczekać wyników nadchodzącej elekcji parlamentarnej. Swoje stanowisko w sprawie zabrał nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jego wizję dotyczące malującej się dla Polski przyszłości mogą zaskakiwać.

Kto wygra wybory w 2019? Przepowiednie dotyczące Polski, które snuje w swoich wizjach słynny wróżbita Krzysztof Jackowski zawsze są tematem, który elektryzuje krajową opinię publiczną i obserwatorów polityki. Bywało, że wizjoner mylił się w swoich przewidywaniach, ale czasami z zegarmistrzowską wręcz precyzją był w stanie przewidzieć jak będzie wyglądać los naszego kraju. Co tym razem wywróżyło kontrowersyjne medium?

Kto wygra wybory w 2019 przepowiednie

Według Krzysztofa Jackowskiego sytuacja polityczna w Polsce nie ulegnie wielkim zmianom, a nawet będzie można mówić o swoistej powtórce rezultatu sprzed 4 lat, kiedy z dominującą przewagą rządy objęło Prawo i Sprawiedliwość - Zacznę od rządu i od wyborów. Kojarzy mi się to tak. Przed wyborami będzie moment, kiedy premier Morawiecki – tutaj chce zaznaczyć, kiedy rząd PiS-u powstał i Pani Beaty Szydło był premierem, to ja powiedziałem, że premier Szydło zostanie wymieniona, i ona tak naprawdę została wymieniona na inną osobę. [...] Ja daje PiS-owi w moim odczuciu tak 36-38% punktów. - powiedział Jackowski, zaznaczając, że w Sejmie znajdzie się także Koalicja Obywatelska, która według "jasnowidza z Człuchowa" nie będzie miała większych szans powodzenia.

Co czeka Koalicję Obywatelską?

W swoim wyobrażeniu przyszłości, Jackowski zauważa, że Koalicja Obywatelska, która w początkowej fazie wyborów zacznie zabierać PiS-owi głosy, nie odniesie jednak długotrwałego sukcesu, a jej koalicja zacznie rozpadać się w momencie wejścia do Sejmu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - KO raczej bez Pana Petru bardzo na tym skorzysta, mam odczucie, że gdyby PO sama startowała, to uzyskałaby bardzo mizerny wynik, a tak twarz Pana Schetyny schowa się za różnymi innymi osobami z tej wielkiej koalicji obywatelskiej. Pan Schetyna dość dobry wynik wyciągnie razem z koalicją. Mam wrażenie w granicach 20-22%. Dla PiS-u to będzie społecznie dość dobry moment, ponieważ te wybory do rad miejskich, które się odbyły, dużo dadzą. Ja mam wrażenie, że ten płomień wiary, który był za opozycją, szybko będzie się wypalał i będzie to moment, kiedy PiS zacznie znów zyskiwać jako partia. [...] Dziwnie mi się kojarzy Pan Petru i jego ugrupowanie, ponieważ ja mam odczucie, że może być sytuacja, że albo Pan Petru zrezygnuje z koalicji obywatelskiej, albo jego odsuną. Jeżeli tak się stanie, dla Pana Petru będzie to koniec kariery politycznej. Pan Biedroń i jego partia, grzeczna, ulizana opcja polityczna, nie odniesie sukcesu - skwitował wywód popularny wróżbita. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. DNO! TVP ocenzurowało Donalda Tuska na pogrzebie Pawła Adamowicza
  2. Ile lat ma Bogumiła Wander? Słynna prezenterka zmieniła się nie do poznania
  3. Ksiądz właśnie przekazał wzruszające słowa Franciszka na pogrzebie Adamowicza
  4. Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Była żona Jana Kulczyka ma spektakularne nieruchomości
  5. Z ostatniej chwili: Wspaniała inicjatywa księdza na pogrzebie Adamowicza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News