Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Niesamowita postać

Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Niesamowita postać Źródło: Wikimedia Commons

Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Jest to znana, medialna postać. Prowadziła już wiele programów i się w tym świetnie odnajduje. Nie bez powodu jest już czwarty sezon w programie.

Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Bardzo znana postać

Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Program jest utrzymany w konwencji reality-show i jest emitowany na antenie TVN. Głownym założeniem jest znalezienie przez "uczciwych" graczy osobę, która sabotuje resztę grupy - tytułowego Agenta. Zadaniem agenta jest zrobienie wszystkiego, aby nagroda dla zwycięzcy okazała się być najmniejszą. 

W programie bierze udział czternastu uczestników z czego jeden z nich jest sabotażystą. W trakcie show, uczestnicy mają wykonać szereg zadań, umysłowych i fizycznych. Za każde poprawnie wykonane zadanie celebryci otrzymują nagrodę w postaci danej kwoty pieniędzy. Rola agenta jest taka, aby w jak największy sposób utrudniać uczestnikom zdobycie nagrody ale nie zostać przy tym zauważonym.

Agent Gwiazdy - niesamowita prowadząca

Kto prowadzi Agent: Gwiazdy? Od 2016 roku jest to Kinga Rusin, polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Gospodyni reality-show jest abstolwentką XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Po liceum zdecydowała, że będzie studiować italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. 

Jej przygoda z telewizją zaczęła się juz w 1992, kiedy przyszła na przesłuchanie do Telewizji Polskiej. Już w 1993 rozpoczęła pracę w TVP, na początku miała prowadzić program, lecz ostatecznie nawet nie doszło do jego realizacji, więc zaczęła pracować jako tłumaczka w redakcji programu Randka w Ciemno. 

Od roku 2005 zaczęła prowadzić weekendowe wydania śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN. W następujących latach była gospodynią You Can Dance - Po Prostu Tańcz, a następnie jurorką w tymże programie. Od 4 sezonów jest związana z Agent: Gwiazdy TVN. 

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News