?Tak zabija Putin? – tą krwistoczerwoną asercją okraszona została okładka najnowszego wydania tygodnika ?wSIECI? na której widzimy szczątki najsłynniejszego ostatnio Boeinga 777 oraz eksplodujący Tu-154m z Lechem Kaczyńskim na pokładzie. Na stronie ?wSIECI.pl? aksjomatem są następujące słowa: „Niezależnie od tego, kto dokładnie i w jakich okolicznościach zestrzelił malezyjskiego boeinga, odpowiada za to Rosja”. Acz tym leitmotivem ?lecą? nie tylko okołoPiSowskie PiSmaki walczące o czytelnika teoriami spiskowymi, ale też okołorządowe gryzipiórki. Oficer prowadzący nakazał urządzić nawalankę w Putina, więc czytamy, że Putin to morderca i takie tam. No i teraz media niepokorne i media pokorne będą się ścigać kto bardziej ?przysra? Putinowi. Niepokorny tygodnik braci Karnowskich (?wSIECI?), czyli prawicowy ?Newsweek? strzela gola już w 1 minucie meczu samą spotwarzająca przywódce Rosji okładką. Czekamy na kontrę pokorniaków z obozu mediów proPO.

Denerwuje mnie nikczemne zamilczanie zbrodniczej i propagandowej działalności USA przez polskie media. Do przeciętnego Polaka idzie przekaz, że Stany Zjednoczone Ameryki są kryształowe i wspaniałe i jeszcze niczym innym się nie zajmują, tylko krzewieniem pokoju na świecie. I jeszcze ten obrzydliwy serwilizm wobec USA… Właśnie ta słynna ?murzyńskość? o której mówił podsłuchany Sikorski. Prawda jest taka, że kryształowy nie jest ani Putin (w zasadzie to nie mam mu nic konkretnego do zarzucenia), ani Obama. Jednak z każdej strony pobrzmiewa motto, że Rosja = terroryzm, bo dozbraja rosyjskich separatystów (ma nie pomagać swoim rodakom?!), celnie podsumował ten debilny argument Emiliusz Kolonko ?jeżeli Putin jest terrorystą, dlatego że dozbraja separatystów rosyjskich na Ukrainie, to ja w takim razie nie wiem kim jest Barack Obama, kim był prezydent Bush, kim był prezydent Reagan i właściwie każdy prezydent we współczesnej historii, który zawsze dozbrajał separatystów gdziekolwiek były zaangażowane interesy amerykańskie?. Aha, imię Max, Maksymilian wywodzi się od nazwiska rzymskiego rodu Emiliuszów. Ot ciekawostka.

Osobiście uważam teorie jakoby to na polecenie Putina zestrzelono samolot z turystami za najmniej prawdopodobną. Jaki miałby w tym interes? Zrazić do siebie cały świat? Już bardziej prawdopodobne, ale może tylko o 1%, że to prowokacja USA, aby sprokurować III wojnę światową, bo jak mówi Korwin, podczas wojny długów się nie płaci. A ci drukarze to zadłużeni są… Kolejną teorią jest prowokacja Izraela, żeby oczy świata zwrócić na Rosję, a w tym czasie zrobić czystkę w jak to mówi Stanisław Michalkiewicz ?gettcie? zwanym Palestyną. Najbardziej realna wydaje się teza, że to przypadkowe ?pierdnięcie?. Wiadomo, że wśród separatystów są psy wojny, często wśród takich wojaków ? najemników są ludzie nieokrzesani, wybierający rozwiązania siłowe zamiast umysłowych i po prostu popili, zobaczyli na niebie samolot, wkur…unieśli się, że przecież zabronili latać nad swoją przestrzenią powietrzną, więc któryś chwycił za rakietnicę i… i tyle.

...

Zobacz również