Kto nas zablokował lub usunął ze znajomych? Prosty sposób na sprawdzenie

Kto nas zablokował lub usunął ze znajomych? Prosty sposób na sprawdzenie

Kto z nas nie zastanawiał się, ile osób usunęło nas ze znajomych? A może ktoś postanowił nas zablokować, a my o tym nie wiemy? Znamy łatwy sposób, jak można to szybko sprawdzić!

Aktualnie prawie każdy z nas istnieje w mediach społecznościowych. Dowodem na to jest choćby fakt, że w serwisie Facebook swoje konta posiadają już ponad 2 miliardy użytkowników. Ale czy każdy z nas swobodnie porusza się po tym portalu? Jeśli nie umiecie sprawdzić, kto was zablokował albo usunął z listy znajomych, mamy dla was szybkie rozwiązanie!

Koniec znajomości

Facebook to ogromna platforma, która umożliwia zawieranie międzynarodowych znajomości i prowadzenie rozmów zarówno poprzez messenger jak i video. Czasem jednak zdarzają się takie sytuacje, w których pokłócimy się ze znajomym a ten zablokuje nasz profil. Łatwo jest sprawdzić, czy ktoś postanowił zerwać z nami kontakt w ten sposób. Jak to zrobić? ZOBACZ TAKŻE: Kolosalna zmiana na Facebooku. Usuwają najbardziej wnerwiającą funkcję W wyszukiwarkę komunikatora należy wpisać imię oraz nazwisko  osoby, którą podejrzewamy o takie działanie. Jeśli aplikacja nie znajdzie naszego znajomego, wówczas możemy przypuszczać, że zostaliśmy zablokowani. W ten sposób Facebook uniemożliwia jakikolwiek kontakt między dwiema stronami. Nie jest to jednak jednoznaczna odpowiedź, ponieważ nasz znajomy mógł także dezaktywować swoje konto. W tej sytuacji również nie zobaczymy go w wyszukiwarce i nie będzie to miało nic wspólnego konkretnie z nami.

Brak znajomego na liście

Jeśli odnosicie wrażenie, że wasza lista facebookowych znajomych jest krótsza, możecie sprawdzić to w bardzo podobny sposób. Należy wpisać w wyszukiwarkę nazwisko podejrzanego o to znajomego, odwiedzić jego profil i sprawdzić, czy nadal jesteśmy znajomymi. W tym przypadku rozwiązanie zagadki jest banalne – użytkownicy nie są już ze sobą powiązani, ale żaden z nich nie został zablokowany. ZOBACZ TAKŻE: Podaj dalej! Ocalony z Auschwitz szuka brata na Facebooku, pomóż mu udostępniając Sprawdzając powyższe rzeczy należy pamiętać, że aplikacje internetowe nie są idealne i czasami po prostu zawodzą. Najprostszym sposobem będzie z pewnością szczera rozmowa z naszym znajomym i poznanie powodów usunięcia lub blokady. Źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News