Wyciek nagrań, na których Paweł Kukiz w ostrych słowach wypowiada się o Arturze Zawiszy i sugeruje, że to on zniszczył Ruch Narodowy, to nie ostatni materiał, jaki zamierzają opublikować tajemniczy twórcy profilu „Kukiz Nas Zdradził”. Mają zamiar ujawnić „numer, który Kukiz wywinął Bosakowi”.

Twórcy profilu piszą o sobie (pisownia oryginalna):

„Chcielibyście być dalej oszukiwani i żyć w nieświadomości, czy jednak poznawać prawdę, nawet jeśli jest ona bolesna ? Nam chodzi tylko o jedno. Wszyscy wierzyliśmy w szczerość i spontaniczny zryw Pawła Kukiza. Był dla Nas i wyborców takim polskim odzwierciedleniem bohatera z filmu Gladiator. Oto on, wkurw.ony antysystemowy muzyk z historią buntu ma dość tego co się dzieje i dla dobra Polski idzie w Politykę. Ubiera patriotyczne ciuchy i poprzez spotkania łączy publicznie i bierze pod swoją banderę różne środowiska patriotyczne. Tak to miało wyglądać i wygląda publicznie. Jednak za plecami po cichu ten pan misternie wszystkich skłócał i odcinał ludzi od siebie. Wiadomo też już niestety , że jest tylko samochodem politycznym z marką Kukiz na przodzie,ale paliwo dostarcza kto inny i kieruje również. Ruch Kukiz 15 miałbyc oddolnym i spontanicznym Ruchem ,dlatego zyskał tyle serc. Okazuje się, że tak to miało wyglądać i był to znakomicie wyreżyserowany serial z doborowym scenariuszem i obsadą. Nawet nie wiecie jak Nas boli takie zachowanie i jak trudno było Nam zacząć pokazywać Wam prawdę. 

W dalszej części oświadczenia, twórcy profilu apelują do posłów Kukiz’15 o odejście od muzyka. Po raz kolejny zapowiadają ujawnienie dalszych rewelacji, których bohaterem ma być Krzysztof Bosak. Paweł Kukiz miał „wywinąć mu numer”.

kukiz nas zdradził

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.