Kto nagrywał Kukiza? Tłumaczą kim są, zapowiadają, że po Zawiszy następny jest Bosak

Kto nagrywał Kukiza? Tłumaczą kim są, zapowiadają, że po Zawiszy następny jest Bosak

Wyciek nagrań, na których Paweł Kukiz w ostrych słowach wypowiada się o Arturze Zawiszy i sugeruje, że to on zniszczył Ruch Narodowy, to nie ostatni materiał, jaki zamierzają opublikować tajemniczy twórcy profilu "Kukiz Nas Zdradził". Mają zamiar ujawnić "numer, który Kukiz wywinął Bosakowi".

Twórcy profilu piszą o sobie (pisownia oryginalna):

"Chcielibyście być dalej oszukiwani i żyć w nieświadomości, czy jednak poznawać prawdę, nawet jeśli jest ona bolesna ? Nam chodzi tylko o jedno. Wszyscy wierzyliśmy w szczerość i spontaniczny zryw Pawła Kukiza. Był dla Nas i wyborców takim polskim odzwierciedleniem bohatera z filmu Gladiator. Oto on, wkurw.ony antysystemowy muzyk z historią buntu ma dość tego co się dzieje i dla dobra Polski idzie w Politykę. Ubiera patriotyczne ciuchy i poprzez spotkania łączy publicznie i bierze pod swoją banderę różne środowiska patriotyczne. Tak to miało wyglądać i wygląda publicznie. Jednak za plecami po cichu ten pan misternie wszystkich skłócał i odcinał ludzi od siebie. Wiadomo też już niestety , że jest tylko samochodem politycznym z marką Kukiz na przodzie,ale paliwo dostarcza kto inny i kieruje również. Ruch Kukiz 15 miałbyc oddolnym i spontanicznym Ruchem ,dlatego zyskał tyle serc. Okazuje się, że tak to miało wyglądać i był to znakomicie wyreżyserowany serial z doborowym scenariuszem i obsadą. Nawet nie wiecie jak Nas boli takie zachowanie i jak trudno było Nam zacząć pokazywać Wam prawdę. 

W dalszej części oświadczenia, twórcy profilu apelują do posłów Kukiz'15 o odejście od muzyka. Po raz kolejny zapowiadają ujawnienie dalszych rewelacji, których bohaterem ma być Krzysztof Bosak. Paweł Kukiz miał "wywinąć mu numer".

kukiz nas zdradził

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu