Kto jest Wielkim Bratem? Znamy właścicielkę tego głosu

Kto jest Wielkim Bratem? Znamy właścicielkę tego głosu Źródło: torange/172966

Kto jest Wielkim Bratem w nowej edycji Big Brother? Tym razem fani programu mogą być naprawdę zaskoczeni. Wszyscy pamiętają z dawnych edycji show głęboki, męski głos. Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzy się w nowym sezonie.

Big Brother powraca 

Kto jest Wielkim Bratem? Takie pytanie może oznaczać tylko jedno. Popularny niegdyś program o nazwie "Big Brother" powrócił po wielu latach. Pierwszy sezon kultowego show powstał aż 18 lat temu. W 2001 roku został wyemitowany pierwszy odcinek polskiej wersji Big Brothera. Program bardzo przypadł do gustu telewidzom, dzięki czemu powstało więcej sezonów. Show początkowo było emitowane na TVN, gdzie widzowie mogli oglądać pierwsze trzy sezony, następnie po pięciu latach przerwy - w 2007 roku - produkcja wypuściła czwarty sezon, a krótko po nim, bo już rok później, piąty, które to natomiast były już emitowane na TV4.

W tym roku, po długiej przerwie, Wielki Brat powrócił, tym razem na TVN7. Jego wierni fani, którzy przez tyle lat czekali, bądź też jego nowi fani - którzy dopiero go poznają - mogą cieszyć swoje oko, obserwując poczynania uczestników i widząc to wszystko okiem Wielkiego Brata. Mimo upływu 11 lat zasady programu się nie zmieniły. Ochotnicy, którzy zgłosili się do udziału w programie, zostają zamknięci w wielkim domu, bez dostępu do telewizji, internetu czy telefonów komórkowych. Prócz poznawania się i spędzania wspólnie czasu, uczestnicy wykonują zadania, które Wielki Brat im powierza. Mimo że zasady programu się nie zmieniły, jest jedna, bardzo istotna rzecz, która uległa zmianie, a którą widzowie od razu mogli zauważyć.

Kto jest Wielkim Bratem?

Kto jest Wielkim Bratem? To pytanie zapewne od razu zadali sobie telewidzowie podczas oglądania pierwszego odcinka nowego sezonu Big Brothera. Tradycją serialu było to, że w każdym sezonie uczestnicy słyszeli z mikrofonów w domu głos Brata. Tym razem uległo to jednak zmianie i uczestniczy usłyszeli... kobiecy głos. Od razu w internecie pojawiło się wiele komentarzy i domysłów kim jest "Wielka Siostra".

Szybko udało się rozwiać niepewności, bo głosem Brata okazała się córka znanej lektorki Krystyny Czubówny - Agnieszka Czubówna-Barjasz. Zdania wśród internautów są teraz podzielone. Jedni uważają, że tradycja powinna być tradycją i chociaż z uwagi na tytuł programu - Big Brother - rolę brata powinien jednak pełnić mężczyzna. Inni twierdzą jednak, że zastąpienie mężczyzny kobietą to był świetny pomysł, i że wniosło to powiew świeżości do tego programu. 

Źródło: Fakt 

Następny artykuł