Już jutro zobaczycie bardzo złowieszczy Księżyc. Wszystkiemu winne rzadkie zjawisko

Już jutro zobaczycie bardzo złowieszczy Księżyc. Wszystkiemu winne rzadkie zjawisko Źródło: Unsplash

Księżyc, który przyjdzie nam jutro oglądać, będzie niesamowitym zjawiskiem. Niemiernie rzadkim widokiem będzie można się cieszyć tylko w noc z niedzieli na poniedziałek. Wszyscy, którzy będą mogli je podziwiać, mogą odnieść wrażenie, że za takim księżycem kryje się jakieś niebezpieczeństwo.

Księżyc, który pojawi się na niebie już jutro, nie będzie wyglądał tak, jak zazwyczaj. Wszyscy fani gwiezdnych zjawisk zacierają ręce na to niezwykle rzadkie wydarzenie. Złowieszczy księżyc będzie można obserwować z niedzieli na poniedziałek. Jego wygląd jest naprawdę groźny. Będzie można odczuć dreszcze.

Złowieszczy księżyc

To, co będzie można podziwiać na niebie w niedzielę 13 października, to Księżyc Myśliwych. Księżyc przyjmie w tę noc zupełnie inny wygląd, warto więc wyjść na wieczorny spacer i spojrzeć w niebo, by dostrzec to niezmiernie rzadkie zjawisko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pojawia się co 20 lat i właśnie następny termin przypada już na jutro. Zjawisko zazwyczaj występuje w październiku lub listopadzie. W starodawnych wierzeniach jest dokładnie wyjaśnione, dlaczego pojawia się właśnie w tym czasie. Może być już to historia zapomniana. Przypomnijmy, że po jesiennych żniwach pola były łatwo dostępnym terenem i zwierzętom trudniej było się ukryć. Był to więc najlepszy czas na polowania. Myśliwi oświetlani przez jasny księżyc mięli większe szanse na powodzenie w łowach.

Jak wygląda "Księżyc Myśliwych"? Jest on zdecydowanie większy, niż zazwyczaj i przybiera czerwoną poświatę, która sprawia, że wygląda naprawdę upiornie. Oprócz nazwy związanej z myśliwymi często bywa też nazywany "krwawym księżycem".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Następne takie zjawisko będzie można oglądać dopiero za 20 lat, warto więc wybrać jutrzejszą noc na podziwiane nieba. Niezmiernie upiorne zjawisko będzie zachwycać całą noc. Szykuje się prawdziwa uczta dla największych fanów nieba i rzadkich zjawisk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

źródło: popularne

 

Następny artykuł