To nagranie jest hitem sieci. Mała księżniczka Charlotte ustawia wszystkich po kątach

To nagranie jest hitem sieci. Mała księżniczka Charlotte ustawia wszystkich po kątach Źródło: Twitter/@LizzieITV

Księżniczka Charlotte bawi się doskonale! Dziewczynka rządzi rodzeństwem i pokazuje charakterek na nagraniach z rodzinnej wyprawy do ogrodu "Back to Nature".

Księżniczka Charlotte to jedyna córka uwielbianej przez media pary - księcia Williama, następcy brytyjskiego tronu, i Kate, księżnej Cambridge. Czteroletnia dziewczynka dobrze się jednak czuje w towarzystwie dwóch braci. Wygląda wręcz na to, że to ona w tym rodzeństwie jest stroną dominującą. Udowadnia to nowe nagranie z życia rodziny królewskiej, jakie zostało opublikowane na Twitterze.

Księżniczka Charlotte rządzi rodzeństwem. Rozkoszne nagranie

Fani brytyjskiej monarchii uwielbiają wszelkie materiały, pokazujące życie Williama, Kate i ich trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Tym razem mieli okazję obejrzeć minutowe nagranie, na którym uwieczniono rodzinną wyprawę do ogrodu "Back to Nature". Miejsce to zaprojektowała sama księżna Cambridge w ramach londyńskiej wystawy Chelsea Flower Shower. Na filmiku widać, jak maluchy eksplorują okolicę. I to dziewczynka jest zdecydowanie najaktywniejszą stroną zabawy.

Na celownik małej Charlotte trafił przede wszystkim George. Gdy jej ojciec zapytał córkę, czy może pomóc starszemu bratu, ta stanowczo odpowiedziała: "nie!" Podczas zabawy pospiesza też brata, wołając: "szybciej, George, szybciej!".

Księżna Charlotte już słynie ze swojego charakterku. To nie pierwszy jej popis

Możliwe, że Charlotte odziedziczyła swój charakter po Małgorzacie, siostrze swojej prababci. Ona także słynęła ze swojej zadziorności. Jej rodzice, William i Kate, uchodzą bowiem za wyjątkowo spokojną parę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem mała Charlotte dała już pokaz swojego charakterku, czym zrobiła furorę. Zabawna sytuacja miała miejsce podczas uroczystości chrzcielnych jej młodszego brata, Louisa. Uwieczniono wówczas, jak odgania fotoreporterów. Po ceremonii rodzice wraz z Louisem udali się do Pałacu Kensington, by dalej świętować na prywatnym przyjęciu. Mijając zebranych tłumnie paparazzich, mała Charlotte powiedziała w ich kierunku: "Wy nie idziecie!"

Księżniczka Charlotte urodziła się 2 maja 2015 roku w Londynie. Już podczas chrztu wywołała pierwszą sensację - rodzice ubrali ją w replikę sukni chrzcielnej księżniczki Wiktorii z 1841 roku. Dziewczynka jest obecnie czwartą osobą w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Przed nią, w linii sukcesji, znajdują się jej dziadek, książę Karol, ojciec William oraz starszy brat George. Charlotte z pewnością już od małego prezentuje królewski charakter.

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Bliska przyjaciółka zdradziła całą prawdę o macierzyństwie Meghan Markle. Mały Archie będzie miał przechlapane?
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu