O tym, co zrobiła mała księżniczka Charlotte mówi już cały świat. Płaczemy ze śmiechu, reakcja jej mamy powala

O tym, co zrobiła mała księżniczka Charlotte mówi już cały świat. Płaczemy ze śmiechu, reakcja jej mamy powala Źródło: youtube.com/Royal Family Channel

Księżniczka Charlotte bez wątpienia jest najpopularniejszą kilkulatką w Wielkiej Brytanii. Nic dziwnego, ze jej zachowanie obserwują tysiące osób, a to, co ostatnio zrobiła, zyskało międzynarodowy rozgłos. Reakcja księżnej Kate jest równie powalająca.

Księżniczka Charlotte od najmłodszych lat jest uczona manier i etykiety. W przyszłości będzie sprawować w końcu jedną z najważniejszych ról w państwie, a jej poczynania będą śledzone przez media z całego świata. Jak się okazuje, dziewczynka nie zawsze stosuje się do sztywnych zasad. Pokazała, że ma charakterek. 

Księżniczka Charlotte pokazała charakterek. Media są zauroczone 

Rodzina królewska musi postępować według ściśle określonego protokołu. Gdy pojawiają się jakiekolwiek odstępstwa od przyjętych reguł natychmiast wybucha skandal, tak jak w przypadku Meghan Markle. Dzieciom jednak niegrzeczne zachowanie uchodzi na sucho, a w tym przypadku księżniczka Charlotte jest nawet chwalona za swoje nieuprzejme zachowanie.

Wszystko wydarzyło się podczas regat King's Cup, na które księżna Kate zabrała swoją córeczkę. Reporterom udało się je namierzyć, a gdy żona księcia Williama orientuje się, że właśnie skierowano na nie kamery prosi dziecko, by pomachało poddanym. Dziewczynka jednak nie zamierzała się stosować do tych poleceń i pokazała język wszystkim zebranym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja księżnej Kate jest bezbłędna. Nagranie podbija sieć

Można by pomyśleć, że księżna Kate będzie niezadowolona z zachowania córki i zbeszta ją za tak nieuprzejme zachowanie. Nic bardziej mylnego - żona księcia Williama poklepała córkę po ramieniu i serdecznie się roześmiała. To wspaniała reakcja, która pokazuje, że relacje w rodzinie muszą być naprawdę fantastyczne, a sztywne zasady nie obowiązują w domowym zaciszu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Filmik z niegrzeczną księżniczką Charlotte zdobył ogromną popularność, a internauci już dostrzegają w niej podobieństwo do wujka, księcia Harry'ego, który w młodości również nie stronił od niesfornych zachowań. Inni zaś dopatrują się w niej charakteru babci, księżnej Diany, która także nie była typową członkinią rodziny królewskiej. Już teraz uważają, że w przyszłości dziewczynka będzie wyjątkowo nie tylko ze względu na swoje pochodzenie, ale przede wszystkim osobowość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News