Księżniczka Charlotte napisała list do św. Mikołaja. Prośba 4-latki powala, William powiedział stanowcze "nie"

Księżniczka Charlotte napisała list do św. Mikołaja. Prośba 4-latki powala, William powiedział stanowcze "nie" Źródło: Instagram/Kensington Palace

Księżniczka Charlotte ma już cztery lata i napisała wyjątkowy list do św. Mikołaja. Okazuje się, że dziecięce marzenia mogą nie zostać zrealizowane, sprzeciwia się im jej ojciec, książę William.

Księżniczka Charlotte jest jedyną córką Williama i Kate, a jako najstarsza wnuczka królowej Elżbiety może cieszyć się wielkim zainteresowaniem całej Brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczynka ma dopiero cztery lata, a już postanowiła zaskoczyć wszystkich członków rodziny swoim listem do św. Mikołaja. Co takiego znajduje się na jej liście życzeń?

Księżniczka Charlotte i jej dziecięce marzenia w liście do św. Mikołaja

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dzieci na całym świecie zaczynają pisać listy do św. Mikołaja, by zawrzeć w nich swoje małe i większe marzenia. Dzieci Williama i Kate również postanowiły spisać swoje pragnienia i potrzeby, i podzielić się nimi ze św. Mikołajem. 

Rodzice bardzo się zdziwili, gdy przeczytali, o czym marzy ich córka, księżniczka Charlotte. Zdecydowanie mniej byli zaskoczeni, kiedy wpadł im w ręce list ich syna, George'a. Okazuje się, że mały fan tenisa zażyczył sobie profesjonalną rakietę tenisową. Spełnienie jego marzeń nie będzie trudne, ale co z prezentami dla córki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Księżniczka Charlotte dostanie wymarzone prezenty? 

Wyszło na jaw, że mała księżniczka Charlotte wymarzyła sobie od św. Mikołaja kucyka. Tak samo, jak jej babcia, dziewczynka jest wielką fanką koni. jednak rodzice zdecydowanie się temu sprzeciwili, twierdząc, że księżniczka Charlotte jest zbyt mała, by posiadać konika. Kate i William wspólnie zadecydowali, że dopiero w przyszłym roku będzie na tyle duża, żeby mogła otrzymać kucyka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Ojciec zorganizował zbiorowy gwałt na własnym dziecku. Porażające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

W te święta księżniczka Charlotte dostanie zabawkową stajnię, która będzie wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria. Razem z bratem otrzyma od rodziców także dziecięce przybory do gotowania, by wspólnie z rodzicami mogli spędzać czas w kuchni na przygotowaniu ulubionych potraw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News