Wydało się, co księżniczka Charlotte wyprawia w szkole. Nauczyciele są załamani, kompletnie sobie nie radzą

Wydało się, co księżniczka Charlotte wyprawia w szkole. Nauczyciele są załamani, kompletnie sobie nie radzą

Księżniczka Charlotte od pierwszych dni swojego życia zachwycała wszystkich swoją żywiołowością. Teraz jednak na jaw wychodzą nowe fakty z życia rodziny królewskiej. Okazuje się, że córka księżniczki Kate wcale nie jest tak grzeczna, jak mogłoby się wydawać.

Księżniczka Charlotte urzekła fanów brytyjskiej rodziny królewskiej swoim żywym usposobieniem. Na zdjęciach widać, że Charlotte jest dużo bardziej przebojowa od swojego brata, George'a. Jednak oprócz tego, że jej pełne energii i ciekawości podejście do życia jest urocze, ostatnio zaczęło przysparzać rodzicom oraz nauczycielom sporych zmartwień.

Księżniczka Charlotte sprawia nauczycielom kłopoty

Na początku września księżniczka Charlotte, tak jak tysiące innych dzieci, poszła do szkoły. Dołączyła tam do swojego starszego brata. Teraz rodzeństwo we dwójkę uczęszcza do Thomas's Battersea. W mediach często można zobaczyć zdjęcia rodzeństwa w charakterystycznych, eleganckich mundurkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, o ile George od początku spisywał się w szkole "na medal", jego siostra okazała się nieco bardziej rozbrykana. Księżniczka Charlotte podobno przyprawia niektórych nauczycieli o zawrót głowy. Mimo doskonałego wychowania, jakiego na pewno doświadczyła w Pałacu Buckingham, według jednego z zagranicznych tabloidów dziewczynka przeszkadza w prowadzeniu lekcji głośnymi rozmowami. Niektórym nauczycielom, którzy próbują przywołać ją do porządku, potrafi podobno nawet pokazać język. 

Rodzina królewska ma niemały kłopot z małą rozrabiaką

Księżniczka Charlotte podobno uwielbia skupiać na sobie uwagę rówieśników i robi to tak, jak potrafią małe dzieci - głośnym zachowaniem oraz niedorzecznymi historiami. Krążą pogłoski, jakoby miała rozsiewać w szkole plotki, że jej mama znowu jest w ciąży. O ile w przypadku dowolnego innego dziecka skończyłoby się na poważnej pogadance, księżniczka Charlotte nawet w tak młodym wieku znajduje się w dość odpowiedzialnej pozycji, a jej słowa mogą być wzięte na poważnie chociażby przez głodnych sensacji dziennikarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Młoda księżniczka przyprawia swoich rodziców o ból głowy, ale gazety z przyjemnością śledzą jej poczynania licząc na to, że w miarę dorastania będzie dostarczała im coraz więcej materiału na publikacji. Nie należy bowiem zapominać, że królewskie dzieci dorastają pod wyjątkową kontrolą - nie tylko rodzicielską, ale też ze strony mediów, które prawdziwą fortunę robią na spekulacjach na temat zachowań, które u innego dziecka wzbudziłyby najwyżej wzruszenie ramion.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: pomponik

Następny artykuł