Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera
Anna Maria Guziewska - 19 Grudnia 2018

Tragedia. Uwielbiana księżna jest śmiertelnie chora, umiera

Księżna umiera? Do mediów właśnie napłynęła niepokojąca wiadomość. Przerażeni entuzjaści jej dobroci i życzliwości zauważają, że nie zasłużyła na swój los. Pomimo ogromnego bólu postanowiła się pojawić na uroczystości wręczenia Nagrody Nobla. Cały świat wstrzymał oddech, gdy zaczęła płakać podczas przemówienia.

Księżna już nie ma siły walczyć. Okazuje się, że śmiertelna choroba coraz bardziej dewastuje jej ciało i odbiera energię. O sprawie media informują od miesięcy, jednak teraz widać, że choroba postępuje w zastraszającym tempie. Norwegia jest przygotowana teraz na najgorsze.

Czemu księżna umiera? Niepokojące wiadomości z Norwegii i przemówienie podczas wręczania Nagrody Nobla

Podczas uroczystości wręczenia Nagrody Nobla słuchała uważnie wystąpień obecnych członków jury. Podczas jednego z nich wyjątkowo się wzruszyła, a świat wstrzymał oddech, obserwując wyjątkową dotkniętą i zmęczoną cierpieniem monarchini. Mette-Marrit - żona księcia Haakona - umiera. Do mediów napływają informacje o przebiegu jej walki z chorobą, a już teraz wiadomo, że nie można jej pomóc. Nadia Murad przemawiała, odbierając pokojową Nagrodę Nobla. Była niewolnicą Państwa Islamskiego, którą wielokrotnie wykorzystano seksualnie. Kobieta chciała, aby ludzie nie zapominali o tych, którzy cierpią i są pozostawieni bez pomocy. Istotnym problemem okazało się dla niej zabezpieczenie zwłaszcza kobiet i dzieci. To właśnie słysząc tę przemowę księżna Mette-Marrit wzruszyła się i zaczęła płakać. Kamery uchwyciły ten moment i zauważyły, że pomimo własnej tragedii, monarchini zdaje się myśleć o innych potrzebujących i pokłada nadzieję, że zdobycie przez Murad nagrody skłoni świat do przemyśleń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
W przemówieniach obecnych aktywistów można było wyraźnie usłyszeć powagę podziękowań za odwagę nagrodzonej, a także wybrzmiewały prośby o reakcję świata na okrucieństwo Państwa Islamskiego. Księżna Norwegii, pomimo własnego cierpienia, ogromnie się wzruszyła historią Murad. Chociaż monarchini każdego dnia musi się ścierać z bólem, stara się wypełniać swoje obowiązki. Mette-Marit choruje na samoistne włóknienie płuc. Choroba pozbawia ją energii, a także powoduje inne schorzenia. Lekarze nie mogą znaleźć przyczyny - niektórzy wskazują na geny. Nie udało się także odnaleźć lekarstwa, które zahamowałoby chorobę. Jedyne co księżna może teraz zrobić to zaleczenie dolegliwości. Jej ślub był wielkim skandalem - pochodziła z niskiej klasy. Mimo wszystko, dzięki swojej prostocie, zdobyła serca wszystkich Norwegów.księżna Instagram/NRKZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie tylko dziecko. Meghan Markle czekają kolejne wielkie zmiany w życiu
  2. Meghan Markle pogrążyła się w żałobie. Cała Wielka Brytania składa kondolencje
  3. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News