Wielka Brytania nie może uwierzyć! Książę William zostawił Kate samą z dziećmi

Wielka Brytania nie może uwierzyć! Książę William zostawił Kate samą z dziećmi Źródło: Fot. YouTube/Good Morning America

Wielka Brytania nie może uwierzyć w to, co działo się wczoraj w Pałacu Kensington. Następca brytyjskiego tronu był nieobecny na miejscu podczas niebywale ważnego dnia dla swojej żony. Księżna Kate została sama z dziećmi - bez męża u swojego boku.

Księżna Kate weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej wiosną 2011 roku po wspaniałym, transmitowanym na cały świat ślubie z księciem Williamem, trzecim pod względem starszeństwa wnukiem królowej Elżbiety II. Ceremonia odbyła się w słynnym Opactwie Westminsterskim. Przyszły następca tronu, którego w kolejce do panowania wyprzedza tylko ojciec (książę Karol) zostawił wczoraj Kate samą z dziećmi. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że księżna obchodziła swoje 37. urodziny.

Żona przyszłego króla świętowała bez ukochanego, który w tym czasie wypełniał obowiązki związane z jego pozycją i rolą w państwie. Niestety dla członków rodziny królewskiej sprawy dynastii i jej wizerunku bywają ważniejsze od spędzenia czasu z najbliższymi.

Księżna Kate została sama z dziećmi

Podczas gdy księżna Kate spędzała urodziny z trójką dzieci, William gościł w The Royal London Hospital, gdzie uczestniczył w obchodach 30. rocznicy zainicjowania programu London's Air Ambulance. Po uczczeniu instytucji zajmującej się ratownictwem medycznym w sytuacjach kryzysowych książę spotkał się z pracownikami i pacjentami szpitala. Do siedziby rodu wrócił najprawdopodobniej wieczorem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na pocieszenie Kate otrzymała liczne życzenia od poddanych i fanów. W odpowiedzi na nie Pałac Kensington podziękował oficjalnie w imieniu księżnej na swoim oficjalnym, twitterowym koncie.

Rodzina królewska czeka na kolejne royal baby

Inną przykuwającą ogromną uwagę księżną, jest żona brata Williama, księżna Meghan. Amerykańska gwiazda kina poznała Harry'ego w 2016 roku i przez wiele miesięcy spotykała się z nim w tajemnicy przed mediami i jego rodziną. W końcu jednak w wyniku przyłapania przez paparazzich relacja wyszła na jaw. Niedługo potem istnienie związku potwierdziła monarchia brytyjska, a dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie. W 2017 roku para zaręczyła się, a w maju zeszłego roku wzięła ślub, które relacjonowaliśmy dla Was na Pikio.pl. Małżeństwo z księciem to nie tylko przyjemności: pałace, kierowcy, wykwintne jedzenie, szykowne kreacje. To także wiele obowiązków, a do najważniejszych z nich nalezą: wizyty zagraniczne, dbanie o dobre imię dynastii, angażowanie się w różnego rodzaju akcje charytatywne, wspieranie poddanych i oczywiście urodzenie dziecka. Tak się składa, że Meghan już wiosną tego roku urodzi kolejne royal baby. Na ten moment czekają jej fani, rodzina królewska, obywatele Wspólnoty Narodów i sam Harry, dla którego będzie to pierwsze dziecko. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Już nawet nie udają! Książę publicznie zignorował Meghan Markle
  2. Gwiazda "M jak Miłość" szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News