Wielka Brytania nie może uwierzyć w to, co działo się wczoraj w Pałacu Kensington. Następca brytyjskiego tronu był nieobecny na miejscu podczas niebywale ważnego dnia dla swojej żony. Księżna Kate została sama z dziećmi – bez męża u swojego boku.

Księżna Kate weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej wiosną 2011 roku po wspaniałym, transmitowanym na cały świat ślubie z księciem Williamem, trzecim pod względem starszeństwa wnukiem królowej Elżbiety II. Ceremonia odbyła się w słynnym Opactwie Westminsterskim.

Przyszły następca tronu, którego w kolejce do panowania wyprzedza tylko ojciec (książę Karol) zostawił wczoraj Kate samą z dziećmi. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że księżna obchodziła swoje 37. urodziny.

Żona przyszłego króla świętowała bez ukochanego, który w tym czasie wypełniał obowiązki związane z jego pozycją i rolą w państwie. Niestety dla członków rodziny królewskiej sprawy dynastii i jej wizerunku bywają ważniejsze od spędzenia czasu z najbliższymi.

Księżna Kate została sama z dziećmi

Podczas gdy księżna Kate spędzała urodziny z trójką dzieci, William gościł w The Royal London Hospital, gdzie uczestniczył w obchodach 30. rocznicy zainicjowania programu London’s Air Ambulance.

Po uczczeniu instytucji zajmującej się ratownictwem medycznym w sytuacjach kryzysowych książę spotkał się z pracownikami i pacjentami szpitala. Do siedziby rodu wrócił najprawdopodobniej wieczorem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska ukrywała swoje prawdziwe imię. Które jeszcze gwiazdy tak robią?

Na pocieszenie Kate otrzymała liczne życzenia od poddanych i fanów. W odpowiedzi na nie Pałac Kensington podziękował oficjalnie w imieniu księżnej na swoim oficjalnym, twitterowym koncie.

Rodzina królewska czeka na kolejne royal baby

Inną przykuwającą ogromną uwagę księżną, jest żona brata Williama, księżna Meghan. Amerykańska gwiazda kina poznała Harry’ego w 2016 roku i przez wiele miesięcy spotykała się z nim w tajemnicy przed mediami i jego rodziną.

W końcu jednak w wyniku przyłapania przez paparazzich relacja wyszła na jaw. Niedługo potem istnienie związku potwierdziła monarchia brytyjska, a dalej sprawy potoczyły się błyskawicznie. W 2017 roku para zaręczyła się, a w maju zeszłego roku wzięła ślub, które relacjonowaliśmy dla Was na Pikio.pl.

Małżeństwo z księciem to nie tylko przyjemności: pałace, kierowcy, wykwintne jedzenie, szykowne kreacje. To także wiele obowiązków, a do najważniejszych z nich nalezą: wizyty zagraniczne, dbanie o dobre imię dynastii, angażowanie się w różnego rodzaju akcje charytatywne, wspieranie poddanych i oczywiście urodzenie dziecka.

Tak się składa, że Meghan już wiosną tego roku urodzi kolejne royal baby. Na ten moment czekają jej fani, rodzina królewska, obywatele Wspólnoty Narodów i sam Harry, dla którego będzie to pierwsze dziecko.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Już nawet nie udają! Książę publicznie zignorował Meghan Markle
  2. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę

 

Donald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!

źródło: plotek.pl