Księżna Kate znowu to zrobiła! Wielka Brytania szaleje z radości

Księżna Kate znowu to zrobiła! Wielka Brytania szaleje z radości

Księżna Kate uchodzi w Zjednoczonym Królestwie za prawdziwy wzór do naśladowania. Cechuje się bardzo dużą elegancją i wyczuciem gustu, a dodatkowo podczas przeróżnych oficjalnych wydarzeń zawsze stara się zachować odpowiedni kontakt ze swoimi poddanymi. Bardzo dobrze radzi też sobie jako matka.

Księżna Kate od pierwszego momentu, kiedy pojawiła się u boku Williama zaskarbia serca setek tysięcy Brytyjczyków. Bardzo szybko ta fala ciepła przeniosła się również poza wyspy. Dzisiaj cały świat każdego dnia zachwyca się księżną Cambridge. Pomimo tego całego zgiełku, który panuje dookoła jej, małżonka następcy tronu cały czas trzyma się trzymać swoje dzieci z dala od całego medialnego zamieszania.

Księżna Kate zrobiła to po raz trzeci w życiu

Pierwsze dziecko pary książęcej wywołało nieprawdopodobną euforię w Zjednoczonym Królestwie. Pierwsze oficjalne potwierdzenie ciąży Kate Middleton przypadło na 3 grudnia 2012 roku. Siedem miesięcy później na świecie pojawiło się pierwsze "royal baby", książę George. Niecałe dwa lata później para doczekała się kolejnego potomka. Tym razem ich rodzina powiększyła się o małą Charlotte. Nie było to jednak ostatnie słowo młodej pary w kwestii potomstwa. W zeszłym roku stwierdzili najwyraźniej, że dwójka to jednak za mało. Tym samym zdecydowali się na kolejne dziecko. 28 kwietnia tego roku powitali swojego syna Louisa.

Para książęca pochwaliła się bobasem

Tak jak w przypadku pozostałej dwójki, tak i w sytuacji najmłodszego potomka bardzo dba się o to, żeby jego dzieciństwo nie upłynęło pod znakiem blasku fleszy. Póki co opinia publiczna mogła zobaczyć malucha tylko dwa razy. Oczywiście było to świeżo po narodzeniu, oraz w trakcie chrzcin w kaplicy św. Jakuba w Londynie. Ku uciesze poddanych, para książęca zdecydowała się ponownie pokazać po raz pierwszy od niemalże czterech miesięcy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Małego Louisa można zobaczyć w specjalnym filmie dokumentalnym, który powstał z okazji siedemdziesiątych urodzin księcia Karola. W jednej ze scen zamieszczono zdjęcie wykonane przez Chrisa Jacksona, na którym widnieje Kate Middleton trzymająca swoje najmłodsze dziecko. Tuż obok nich stoi syn Elżbiety II z uśmiechem ściskający rączki bobasa. Obserwatorzy podkreślają, że pomimo tego, iż małego księcia widać tylko z profilu, to dostrzegają w nim podobieństwo do starszego brata. Co bardziej uważni domniemają nawet, że ma on na sobie te same ciuszki co George, kiedy był w jego wieku. księżna kate i Louis twitter.com/chrisshipitv
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość 
  2. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały 
  3. Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw 
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
Następny artykuł