Księżna Kate z mężem i dziećmi znikną z życia publicznego. Wiemy dlaczego

Księżna Kate z mężem i dziećmi znikną z życia publicznego. Wiemy dlaczego Źródło: fot. wikipedia.org

Księżna Kate oraz Książę William zniknęli z życia publicznego. Brytyjskie media zastanawiają się, gdzie podziała się książęca para. Wiadomo już jednak, co wywołało u nich taką, a nie inną decyzję.

Księżna Kate przez długi czas była jednym z głównych tematów w brytyjskich mediach, jeżeli chodzi o rodzinę królewską. Jednak kiedy pojawiła się Meghan Markle, to niemalże cały świat automatycznie zwrócił swe oczy właśnie na nią. Co więcej, informacja o jej ciąży sprawiła, że teraz to właśnie Meghan i Harry w mediach pojawia się praktycznie non stop. Natomiast sama Kate wraz z rodziną nagle zniknęła z życia publicznego.

Gdzie się podziała księżna Kate oraz jej rodzina?

Nie da się ukryć, że Kate i William mają na głowie wiele książęcych obowiązków. W końcu to oni w przyszłości mają zasiąść na tronie, jako król i królowa Wielkiej Brytanii. Jednak wciąż trzeba pamiętać, że są oni przede wszystkim ludźmi oraz rodzicami, a każdy z nas czasami potrzebuje odpoczynku.

Dlatego też księżna Kate wraz z mężem zdecydowała o chwilowym urlopie, aby mogli spędzić trochę więcej czasu z trójką swoich dzieci. Jednak bardzo szybko pojawiły się pytania oraz spekulacje odnośnie do tego, gdzie zaszyła się książęca rodzina. Oczywiste jest, że opuścili swój londyński pałac, ponieważ tam bez wątpienia nie mogliby odetchnąć ze spokojem. Pierwsze podejrzenia padły na Anmer Hall w Norfolk, gdzie rodzina często udawała się, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inni uważają natomiast, że Kate wraz z Williamem i dziećmi udali się na narty. Małżonkowie znani są z zamiłowania do sportów zimowych, a teraz może być jedna z ostatnich szans przed wiosną na oddanie się białemu szaleństwu. Dodatkowo zwolennicy tej teorii wskazują na fakt, że dzieci są już na tyle duże, że same mogłyby spróbować swoich sił na nartach. Jednak trzeba zaznaczyć, że obie te teorie pozostają w sferze spekulacji i raczej mało prawdopodobne, aby małżonkowie wprost powiedzieli, gdzie się ukryli przed mediami. Wszystko dlatego, że nie miałoby to z ich strony żadnego sensu, bo przecież skoro chcą odpocząć i spędzić czas z dziećmi, to po co im do tego dziennikarze i paparazzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Tyszkiewicz o alkoholu: „Dama pije, pali i PRZEKLINA”
  2. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z szoku 
  3. Przed tym nowotworem możesz się uchronić, ale uważaj na słońce. Bywa niebezpieczne
  4. Grób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok w rocznicę jej śmierci
  5. Klęska Polsatu. TVN ma ogromne powody do radości
  6. Dziś wieczorem miliony Polaków włączy TVN. Kultowy film ściągnie tłumy przed ekrany

źródło: Kozaczek

Następny artykuł